Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne gyönyörű...

Hogyan lehetne gyönyörű vékony derekam?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nincs rajtam felesleg a derekam mégis olyan vastag kb. 70 cm, de ez genetikaliag olyan , mert ott van a bordám.Emiatt nincs szép homokóra alakom, pedig nagyon szeretnék ilyet. Mit lehet tenni?
2012. júl. 21. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha tényleg a csontozatod olyan, akkor max. ha kiveteted a bordáidat. Azt meg azért nem javaslom.

Egyéb esetben sok mozgással.

De szerintem a 70centi sem egy vészes adat, azzal még bőven lehetsz csinos.

Hát ha elég látszólag is, akkor pedig fűzőt ajánlok. De nem a kínais 3000-es felsőket, hanem olyan rendes, merevítőset, ami pusztulat kényelmetlen, és nem is feltétlen egészséges - bár a régiekhez képest mindenképp. Viszont ez elég drága, és le a kalappal az előtt, aki hétköznapra is hordja.

2012. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit, ez alkat kérdése. Próbáld meg esetleg a hulahoppot, hátha azzal karcsúsodik valamennyit. Egyébként meg esetleg a fűző használata, de azt szigorúan csak alkalmanként, mert egészségtelen. Esetleg a lengőbordák eltávolítása, de azt gondolom, nem akarod...
2012. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha az ott csont, akkor sajnos semmit... :/ A hulahopp való igaz, karcsúsítja a derekad, minden nap félóra :)

Húzd be a hasad, és ha látod a bordáid fent, akkor tényleg nincs felesleged ott.

2012. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cseréljünk:D Nekem szinte pontos homokóra formám van 60 centis derékkal, de nekem meg ez nem tetszik.:( Bármikor elcserélném egy fiúsabb alkatra, amin semmi felesleg nincs.:( Amúgy ha tényleg semmi felesleg nincs rajtad akkor sajnos nincs mit tenni tényleg, de egyáltalán nem sok a 70 cm hidd el, pláne ha még magas is vagy hozzá:)
2012. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!