Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van más olyan fehér bőrű...

Van más olyan fehér bőrű ember itt rajtam kívül, aki nem képes leégni a napon, sőt barnulni sem? Ti szoktatok naptejet használni?

Figyelt kérdés
Persze én is le tudok égni, ha standon süttetem magam csúcsidőben 2 3 órákat (nem szoktam, ez egyszer fordult elő véletlen, amikor elaludtam a napon), de barnulni még sosem barnultam. Nem akarok barnulni, nem megyek szoliba, nem ezért kérdeztem, csak pusztán kíváncsiságból. Ha nem égek le, attól még kenjem magam, ha sokat vagyok napon? Azért kérdezem, mert egyik nap 4 órát mászkáltam 11-15 óráig, és éreztem a bőrömön, hogy nem az igazi, feszült kicsit, ki volt száradva és fájt, de pár óra alatt elmúlt.
2009. júl. 17. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan fehér vagyok mint a halott segge!!!xD

Ma voltam kint fél egytől kettőig napozni...semmi

aztán kimentem fél háromkor és most jöttem be négy óra lesz...és olyan fehér vagyok,mint voltam!!!:(

2009. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
velem is így van
2009. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nagyon hamar barnulok és nem szeretem :(
2009. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi se látszik rajtam.utálom a bőrömet.(((((nem akarok én fekete lenni,csak a sápadtságot utálom.(
2009. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is fehér bőrű vagyok, de sose vagyok sápadt... A kerti munkák alatt sikerül annyi színt összeszedni, hogy a halott segge kategóriából kikerüljek. Lebarnulni nem tudok, csak sz.rrá égni... Szerintem ez sem leányálom :))
2009. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is hulla fehér vagyok, néha utálom (29 éves vagyok...) de különösebben nem zavar. Kenem magam naptejjel, mert nem szeretek leégni. Amúgy ha sokat lennék napon akkor leégnék, pirosra, aztán lehámlana a bőröm, utána ugyanilyen fehér lennék. Tapasztalat :-)

azért sztem a csúcsidőben való napozást kerüljétek inkább. Nemcsak ráncosodtok tőle, hanem bőrrákot is kaphattok.

Vigyázzatok a bőrötökre.

2009. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem használj naptejet,mert a káros sugarak érnek akkor is,ha nem égsz le
2009. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2009. júl. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!