Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok kinek van hosszú...

Lányok kinek van hosszú körme? Mióta? Nem volt furcsa eleinte?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és 3 éve nagyon rágom a körmöm. Régen valósággal karmaim voltak(sport miatt le kellett vágnom...)! Nagyon szeretném megnöveszteni újra, de most műkörmöm van, hogy ne rágjam, és nagyon furcsa! Igaz, levágtam belőle, de még így is.

Ez jó módszer? Vagy vannak ennél jobbak is? Ha van valakinek tippje, ötlete, írja le légyszi!

Köszi elöre is!


2009. júl. 17. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

én is rágom a körmöm:S

most éppen 'leszokóban" vagyok, :D csak két ujjamról rágtam le XD

a műköröm nekem nem fekszik, és ilyen körmökkel is alig tudok írni.=/

Amióta fogaim vannak, én rágom a körmöm, és elég furcsa, de ez csak írásnál nehézség nekem.

2009. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

én a köröm körüli húst rágom le,mmint csak az ilyen kiálló bőrdarabokat vagy miket..de mindig jól tovább tépem és tovább kell rágni blabla XD

a körmömet is szoktam,de az ritkábban és nem véresre,tövig..

már nagyjából "leszoktam" erről a rágcsálásról,de néha még rám jön.már egész emberien néznek ki az ujjaim.

2009. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én 15 vagyok,nemrég lett műkörmöm egy alkalomra csináltatva,de előtte én is rágtam a körmöm.Sztem elég jó módszer,mivel a műkörmöt nem tudod rágni.Legközelebb amikor mész a körmöshöz,kérd úgy hogy csak pont az ujjbegyedig érjen és akkor nem fog zavarni.Amúgy én gyorsan megszoktam a z eredetinél hosszabb körmöket és imádom!! :)
2009. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! =)

a körömöm körülötti bört énis rágom xd

és nem körmös csinálta, hanem ez egyilyen egyszerhasználatos ragasztós köröm, és én raktamfel meg reszeltele. xd

2009. júl. 18. 01:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam le a rágásról hogy lakkozni kezdtem és akkor a lakkot rágtam le csak. Azóta mindig 2-2,5 cm-es saját körmökkel büszkélkedek, de ez már tényleg zavaró a gépelésben:D
2009. júl. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig hosszú körmeim vannak. Jobban mondva addig, amíg le nem törik egy, és le kell vágjam. Ugyanis hajlamos vagyok "túlnöveszteni" őket. Imádom a hosszú körmöket. Elég régóta hagyom hosszúra megnőni őket, úgyhogy én már nagyon megszoktam, nekem az a furcsa, ha le kell vágjam, és utána rövid. Vicces, de én olyankor bénázok többet, pl gépelésnél is. :P
2009. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia én is ugy kb egy évet rágtam a kormeim de az má régen volt:)ha rágod a kormod tod h akkor nem egészséges a korom és nem egészséges koromre nem szabadna mukormot tetni mert attol nem lessz jobb szokj le a rágásrol és hadd noveszteni(ha hosszú kormoket szeretnél)erre ajánlok egy koromerosíto és koromnovezsto koromlakkot [link] ujjra szép kormeid lesznek de persze kozbe ne rágd a kormeidet mert akkor nem ér semmit ezek amugy tobb színube vannak azért mert mindeggyik más koromproblémára van nekem ez segített ujjra szépek a kormeim ami szerintem naon fontos AZ ÁPOLT KOROM:)))))
2009. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2009. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ELOZO VOK BOCSI CSAK AZ ELSO LINKEM ROSSZ VOLT EZÉRT ELKULTEM MÉGEGYSZER
2009. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!