Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! Milyen ruhát vegyek fel...

SOS! Milyen ruhát vegyek fel holnap állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Annyira izgulok! 16 éves vagyok és ez lesz az első állásinterjúm. Farmer jó valamilyen szebb pólóval?
2012. júl. 31. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel ez állásinterjú, szerintem adj magadra! Szoknya, szép felső :) De ne k*rvás! Elegáns megjelenés kell oda! Valami enyhe, natúr smink :) Sok sikert! :)

2012. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is elegáns legyél, elbűvölő. :) Szoknya, fehér ing.

Sok sikert kívánok!

2012. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szoknya fehér ing szerintem túlzás,mivel 16éves vagy,gondolom diák munka.Nem kell kiöltözni,én is diák munkáztam anno,sose öltöztem ki.Persze nem a legszakadtabb cuccban kell menni,de ahogy írtad egy farmer egy szebb pólóval bőven elég.
2012. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyetértek a felettem lévőkkel . egy hosszú derekú szép szoknya egy valami hozzáillő elegáns felső
2012. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Itthon is azt mondják, hogy ne öltözzek ki, mert ez csak diákmunka. Akkor szerintem marad a fekete gatya+szép póló. Rendesek vagytok! :)

2012. júl. 31. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!