Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állásinterjúra mit vegyek...

Állásinterjúra mit vegyek fel? (erre nem találtam választ)

Figyelt kérdés

eddig még nem sok interjún voltam, de most egy hatalmas nagykereskedelmi céghez jelentkeztem raktárosnak, és abszolút nem tudom, hogy mit vegyek fel. maga a pozíció nem igényelné szerintem, hogy különösebben kiöltözzek, de egy magas beosztású személy végzi majd a kiválasztást, aki valószínüleg elegánsan viseli magát és úgy tudom, hogy interjún illik megtisztelni a másik felet azzal, hogy hozzá képest nem öltözök nagyon alul. Máshol pedig azt írják, hogy ha túlöltözök, az ellenszenvet válthat ki.

most mi a fenét vegyek fel? 25/F


2011. febr. 15. 11:03
 1/9 anonim válasza:
6%
Szerinted mit ? Ruhát !
2011. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a hasznos választ!

Értékeltem....

2011. febr. 15. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Sötét nadrág, zakó, ing, nyakkendő. Esetleg, hogy ne öltözd túl, a nadrág lehet egy partiképes farmer. Szerintem.
2011. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inget. Jobb farmert. Jobb pulcsit. Ennél jobban nem kell felöltözni egy raktáros melóhoz.
2011. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy inget (valami elengasabbat, ne feheret (!) fekete, szurke, sotet kek...stb)

meg hozza egy farmernadrag (arra figyelj,hogy igenyesen nezzen ki a nadrag) es barmilyen cipo kivetel a sportcipo. Meg ha csak raktarosnak is mesz akkor se vegyel fel sportcipot.:) sok sikert


20L

2011. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Farmert csak a legszegényebb népréteg hord, annál már az első válasz is jobb volt egyébként tök mindegy fő hogy legyen protekciód, a többi megy majd magától.
2011. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lol :D

Nem-farmert csak a leggazdagabb népréteg meg a suhogós cigók hordanak.

2011. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
aki már kicsit gazdag nem vesz fel olyan ótvar ruhát mint a farmer
2011. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Végülis a menü a következő lett:

ing, kötött pulcsi, szövetnadrág, félcipő. (Egyébként az interjúztatók is hasonlóan voltak öltözve)

De mint utólag kiderült, kicsit túlöltöztem, volt aki a sportciő, farmer kapucnis felső kombót találta nyerőnek. :)

Egyébként nagyon úgy néz ki, hogy nem kaptam meg még ezt a nyamvadt raktáros állást sem, mert "túlképzett vagyok".

Azért köszi, hogy ennyien próbáltatok segíteni.

2011. febr. 18. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!