Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
sziasztok.. nagyon unom a hajam, sose festettem, de jó lenne vmi kis 'újítás bele'. szőkés barna hajam van, 16 éves vagyok.. arra gondoltam hogy nem az egészet, de egy 3-4 centis szélességben csinálnék egy tincset a hajamba, ami ilyen: [link] hogy van rajta kék is meg lila is.. nemtom anyukám nem hiszem , h megengedné.. mennyire károsítaná ez a hajam? szerintetek csúnya? vállig ér a hajam és mindig össze fogom, de semmi 'extra' sincs benne.. és nekem nagyon tetszene egy ilyen tincs.. azszem ez a feketés izé haj tetkó.. ez nagyon drága lenne? egy ilyen csíkban? hol lehetne megcsináltatni és mennyiért? félek h a suliban rosszat gondolnának rólam a tanárok, de addig akarok kipróbálni ilyet amíg tini vagyok, később gázul mutatna.. de pl van a suliban csak akinek kék tincs van a hajában, akik extrémül sminkelik magukat stb.. mit gondoltok? (am nem pics.s csaj vagyok, átlagos, vissza fogottabb.. )
2012. aug. 1. 18:43
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és jobb tanuló szal nemtom h mit gondolnának, de nekem tetszene
2012. aug. 1. 18:44
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem csináltass inkább sima egyszerű tincset pl lilába hajszínezővel .az nem károstítja ugy ez meg sztem picit kvás..
2012. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de ez mitől kur.vás?:O de csak egy 3 centi széles tincs.. ez mitől kvás? nem az egészet akarom! :O am régebben volt melírozva a hajam, világosabb szőkékkel
2012. aug. 1. 19:13
 4/7 A kérdező kommentje:
még jöhetnek vélemények, de köszi első h őszinte voltál:)
2012. aug. 1. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
első vok ..nemtudom egyszerűen picit ( nem nagyon ) kvásnak tartom de tetudod :) nkem is volt melírozva :D
2012. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ami a képen van lila-fekete rész az nem hajtetkó, hanem egy gyatrább photoshop használat, gondolom párducminta akar lenni.

nekem az ötlet tetszik hogy kék melircsík legyen a hajadban, ha szőke vagy akkor én inkább egy picit sötétebb kékkel próbálkoznék ^^

2012. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen én is egy tincset ami csak kék.. olyan 3 centi szélest *-* igen ilyen párducosat átgondoltam már nem akarok
2012. aug. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!