Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mihez kezdjen magával egy...

Mihez kezdjen magával egy genetikailag csúnya lány?

Figyelt kérdés
Ha mégis akar valahogy kinézni.
2012. aug. 2. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg ráérezni arra, hogy mi áll jól, és mi előnytelen. ez sokat számít. gondolok itt hajra, sminkre, ruhákra...:)
2012. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a smink egy jó haj, csinos alak sokat dob. Ha orrod füled vagy ilyesmi a problémás azon késöbb lehetsz segíteni műtéttel. Attól sokat nő az önbizalom.
2012. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lehet nem is vagy csúnya! én is azt hittem magamról mindig kisfiú koromtól (nem tudom miért) azt most h visszanézegetem képeket olyan szép kisfiú voltam én voltam a legszebb az osztályban de a mindegyik képpel ez a helyzet egyébként... küldj egy képet és megmondom
2012. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Írj egy átváltoztató újságnak! Ha szerencsés vagy, beválasztanak! Vagy változtass az étrendeden, szokásaidon. Legyél ízléses, sminkeld magad! Vágass általad is elkészíthető frizurát! Sportolj, legyél igényes önmagadra és környezetedre, vesd bele magad értelmes dolgokba. Pl.: tanulj meg sütni-főzni.
2013. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!