Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az csúnya ha egy...

Szerintetek az csúnya ha egy lány nagyon vékony?

Figyelt kérdés
Én 173 cm vagyok és 47 kg. Sokan mondják, hogy már olyan sovány vagyok hogy az már csúnya, pedig én eszek rendesen. Szerintem nem kéne bántani valakit akinek ilyen az alkata. Szerintetek?
2012. máj. 29. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet bántani,csak ne szóban hanem gondolatban,gondolni más mint mondani
2012. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha így érzed magad jól akkor szard le a többieket.

Én pl. pont az ellentéted vagyok, és régen én is kaptam az osztás, hogy lehet kövéren élni... de ezzel sajnos nem tudok nagyon mit kezdeni. Elfogadjuk magukat és élünk boldogan tojva mások fejére! :)

2012. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig kapom az oltásokat. Pedig én 163 cm és 46 kg vagyok. Tehát te még vékonyabb vagy nálam,még is mindenki ba*szogat. Tanárok,fiúk-lányok,mindenki. Én is ezem rendesen,mégsem. Lassan már a vékonyság a gáz...
2012. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen eszel, akkor ne törődj vele, mit mondanak mások. Én is ettem, mégis sovány voltam tini koromban. Két éve, miután betöltöttem a 30-at, elkezdtem egy kicsit felszedni magamra, ugyanolyan testmozgás és kaja mellett. Most 171 centiméteremhez vagyok 55 kiló, korábban 47 és 50 között ingadozott. Szóval, lehet, hogy az idő a te gondodat is megoldja majd :D
2012. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát most sokat nőttem, de amíg alacsonyabb voltam addig még vékonyabb voltam, most szélesedett a csípőm, de legalább annyi jó van benne hogy bármennyit ehetek (rengeteget eszem)

nem leszek kövér.

2012. máj. 29. 15:34
 6/12 anonim ***** válasza:

163 cm vagyok és fél éve még 45kg voltam és én már úgy is túl vékonynak éreztem magam és mondták is h "de vékony vagy" meg ilyenek de az nem tűnik fel senkinek h az kb. olyan mintha egy ducinak azt mondják "de kövér vagy"...

egyébként kb 15 éves korom óta annyi voltam egészen 21-ig és hízni akartam de sehogy se ment és egyszer csak megindult a hízás pedig semmit se csináltam másképp u.annyit ettem, most 22 vagyok és 53kg és most érzem jól magam a bőrömben


Úgyh szerintem gáz dolog ha bántanak emiatt mert nem tehetsz róla, viszont sok ismerősöm nyávog h le akar adni pár kilót de semmit nem tesz érdekében mikor ő megtehetné (diétával, sporttal) ehelyett u.úgy nassol, de egy sovány hiába eszik rendesen meg sportol is sokkal nehezebben változást elérni.

2012. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nos, ugyanebben a helyzetben vagyok én is, 2 centivel vagyok több, és mindössze 3-4 kilóval, pedig én is szeretek jókat enni. Igaz, hogy kerülöm az egészségtelen, cukros kajákat (és újabban a húst is), de ami jólesik, abból szeretek jóllakni. Ja, és nem lány vagyok, viszont leszharom, hogy ki mit mond, amíg egészséges vagyok és jól érzem magam, addig jó nekem így.
2012. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyen vagy, akkor csúnya. Bár a leírtak alapján nem vészes.

[link]

2012. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hagyd, 16 éves koromig én is ugyanezekkel a méretekkel rendelkeztem. (na jó, nem, 178 cm voltam.) azóta + 20 kg -.- most fogyózok (egy kicsit), de még most sem vészes:) idővel a legtöbb embernek ez elmúlik, de valószínűleg soha az életben nem a sok kajától fogsz elhízni-ilyen az alkatod.
2012. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére én nem vagyok ennyire sovány, de ilyen vékony sztem csak az lehet aki tényleg fogyózik.
2012. máj. 29. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!