Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki ez a modell a képen (a...

Ki ez a modell a képen (a vékony)?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 4. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ha lenne igazán hatásos akkor nem lenne a mell plasztika a leggyakoribb plasztikai műtét
2012. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne teljesen biztos, de talán Luisel Ramos, 2006-ban halt meg anorexia miatt.
2012. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ő az, utána néztem.
2012. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is utána néztem. néztem képeket hát igen az látszik h anorexia miatt halt meg. Fal fehér lettem kb amikor megláttam...
2012. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Nincs lelkem, ha ezeket nem tudom sajnálni?

" De az újabb és újabb csábító szerződéseknek nem tudott ellenállni. "

Hát akkor vessenek magukra, itt az eredméye... Senki nem kötelezte őket, ki lehetett volna szállni. Ja, akkor nem "mutogathatta volna a p*csáját?" Ezért megérte megpusztulni tényleg...

2012. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Utolsó: Az anorexia egy BETEGSÉG. Sok minden állhat mögötte, pl. lelki problémák vagy gondok a családban. Ugyanúgy, mint például egy rákos ember, ők sem tehetnek a betegségről. Nem sokat hallottam erről a modellről, de biztos vagyok benne hogy nem volt könnyű élete, főleg egy ilyen szakmában, ahol sosem lehet elég tökéletes és elég vékony az ember, mert valaki mindig találni fog rajtad valami hibát.
2012. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, betegség. De ha nem kerül bele abba a közegbe (ami a pénzről, hírnévről szól), szinte biztosan elkerülhető lett volna...
2012. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elég sok hétköznapi lány is szenved ettől, nem csak a modellek.
2012. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!