Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ezek megfelelő modell méretek?

Ezek megfelelő modell méretek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

Mell: 82 cm

Derék: 66 cm

Csípő: 83 cm

Magasság: 160 cm

Súly: 45 kg

Mit gondoltok? :) Volna esélyem? Vagy nem sok..?



2012. júl. 25. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a modelleknél a magasság nagyon számít :) 170-173-tól vesznek be egy ügynökséghez, szóval kifutóra semmiképp nem mehetsz, de ha az arcod szép, akkor még nincs minden veszve :)
2012. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Modell vagyok és nagyon nem bocsi.

172 cm vagyok és sok munkát nem kapok meg,mert alacsony vagyok modellnek én is. (180cm körül vannak)

és a derekam 60 cm (ennyinek kell lennie, 66 az sok)

mellem 82, csípőm 87 ! (de ezek nem annyira számítanak mint a fenti kettő)

L/17

2012. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem..:( Sebaj :) Sejtettem.. :/ Az álmom nem valósul meg. Ez van. :) :S Köszi a válaszokat és sok sikert utolsó válaszoló,a modellkedéshez. Ááá...és még egy kérdés kedves utolsó...Tudnál nekem küldeni képet magadról,kérlek? Arcnak nem fontos benne lennie,csak,hogy milyen egy modell,aki alig kap munkát. Előre is köszönöm (Nincsen semmi átverés,semmi kihasználás a soraim közt,csak kíváncsi vagyok.)
2012. júl. 25. 22:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, soha ne add fel az álmaidat!!!!! 18/L
2012. júl. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14 éves lány vagyok, csak 6centivel magasabb, mint te, és csípôben kicsit szélesebb. Nagyon szeretnék modell lenni, de tudom hogy nem lehetek.

A legjobb barátnôm viszon nagyon vékony és magas. Most nyáron lett 15 éves. Nagy mellekkel és szép arccal. Ô modell. Kicsit irigylem, de nagyon magabiztos és szép. Mindenben támogatom! 1 éve modellkedig. Legalább közel lehetek a modellkedéshez. ((:

(Jah és egy másik (velem egykorú) jó barátnôm anyukája a divattervezô, aki felkarolta barátnôimet. Szoktak lenni bemutatói meg minden... Nagyon szeretem ^^)

2012. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt ne azzal döntsd romba az álmaidat, hogy egy ilyen senki beszól, másrészt annak örülnék a helyedben, de naaaagyon, hogy soha nem leszek olyan, mint a 2. hozzászóló. Ezt hozza ki a modellkedés az emberekből... Vagy a rosszabbik, amikor az önutálatot. Inkább örülj neki, hogy egy normális kiscsaj vagy!!!
2012. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat. :) Lehet,hogy ezt az álmomat feladtam,de van még sok,amiket nem könnyen engedek el magam mellett... :D
2012. júl. 26. 10:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen álmaid vannak még?
2012. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

énis 14 vagyok lasan 15

Mell: 100

Derék:60

Csípő:90 Magasság :174

súly: 51-52


A fotósom mindig dicsér.

Egyik modell szabály tudod mi ?

Ezt a 3értéket ne nagyon haladd meg--> 90-60-90 (mell csípő-derék)


alakíts egy kicsit:)

2012. júl. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9. vagyok Sok sikert:) ha akarod adhatok pár modell ügynökség elérhetőséget:)
2012. júl. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!