Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik "nagyobb" bok, ha azt...

Melyik "nagyobb" bok, ha azt mondja egy pasi, hogy szexi vagyok, vagy ha azt mondja, hogy nagyon csinos vagyok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinos az alap,hogy mondom.Szexinek lenni nagyobb érdem.
2012. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Most... Uhh, komolyan ez miért izgat?xD De jólvan... A csinos az olyan... Kis aranyos, szép, kedves. A szexi meg olyan... Hmmm.;)... Remélem érted.:)
2012. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a csinos tényleg alap bók, én helyette inkább szépet, vagy inkább gyönyörût mondanék :) az szerintem már igazából dicséret. a szexit csak bizalmas barátnõnek illik mondani, ismeretlennek bunkóság
2012. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 intrepid ***** válasza:
72%
Valahol egyszer hallottam ezt a szót, hogy csinoska. Mennyire szeretik, egész ellágyulnak.
2012. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl. egy ismeretlen férfi azt mondja, hogy csinos vagyok akkor azt jelentni, hogy tetszik neki az arcom, a ruhám. Ha szexi-t mond meg szívesen ágybavinne. Ha a barátom mondja, hogy szexi vagyok az oké még örülök is neki nagyon.
2012. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csinos az alap bók? Annak aki dobálózik a szavakkal.

A szép az olyan semmit mondó. A gyönyörű, ha nem a barátnőjének mondja az illető akkor illető maga alatt vágja a fát, mert a lánynak jól esik és zavarba is jöhet, de a srác csak magát minősíti le, hogy ő most milyen nagyot mondott és ez által talán bevágódhat. Vannak kivételek, de sokszor ilyenkor használják a férfiak.

Ha egy férfi sikert is szeretne elérni és nyilván szeretne, mert ezért bókol. Akkor kreatívnak kell lenni, olyanokat kell mondani amit másoktól még nem hallott a lány vagy nem sok eséllyel. Mond azt amit hallani szeretne. Férfiak zöme csak a külsőt tudja dicsérni de azt is bénán. Csak az általános bókokat ismerik. Pl. egy szép szemű lánynak ne mondjuk, hogy szépek a szemei, mert naponta többször hallja, viszont ha valami mást hall akkor felkapja a fejét és érdekelni kezdi a bókoló. Legnagyobb sikert a belsővel érhetünk el, de nem ilyen felszínesekkel, hogy aranyos vagy, meg kedves vagy.

Visszatérve a kérdésre, nehéz válaszolni rá. Ezt csak te tudod eldönteni, hogy neked mi a fontosabb. Mert a csinos az csak a testre értendő, hogy jó teste, alakja van formás. Szépbe minden bele tartozik és egy szép arc sokkal többet ér egy jó testnél. De valójában az esetek többségében nem erre (természetes testre) használjuk a csinos szót, ha nem a női nem kinézetére, kinézetére felöltözve. Ezen van konkrétan a hangsúly, így a csinos szót bármikor rá lehet mondani egy elhízott, túlsúlyos nőre is, mert ők is feltudnak úgy öltözni, hogy az alakjukhoz képest, jól nézzenek ki, jól álljon rajtuk az a ruha.

A szexi, ez sem egyszerű, mert ez egy olyan jelző ami külső és belső tulajdonság is. Külön nem is térek ki egyikre sem. Úgy is írhatnám, hogy szexuális kisugárzás.

A szexet juttatják az ember eszébe, ellenállhatatlanságot,

vágyat, kívánatot, begerjednek, tűzbe jönnek, felizgulnak.

Szerintem érted. Hogy mitől szexi valaki nem taglalnám. De

akármilyen hihetetlenül is hangzik a test nem minden. És erre saját környezetedben is találsz példát, hogy olyan lányokért és fiúkért vannak oda akik nem is néznek ki jól, sőt még rondának is mondhatók. Már az is bőven elég, ha valakinek egy-egy "testrésze" szexi és megfelelő ruhadarabokkal hangsúlyozza, kiemeli. Szóval a szexit nem az öltözékre mondjuk, de attól is lehet valaki. Például fel lehet öltözni, csak csinosan, és csak szexin is és mindkettő is lehet az ember. A szemelyiség rengeteget számít. A külsőről meg annyit, hogy megint csak nyaktól lefelé szexi valaki. A szexi test szép formás, feszes, arányos, nőnél és férfinél is. Érdekességképpen a meztelen test nem szexi és ez főleg a nőknél van ez így. Sok más pozitív jelzőt mondunk rá. A magyarázat, hogy az a szexi és vonzó ami rejtélyes, titokzatos, ami beindítja és megmozgatja az ember fantáziáját, ha mindent elénk tárnak az már nem olyan, sokkal izgatóbb addig amíg elérhetetlen.

Összefoglalva, se a csinos se a szexi bók nem jelenti, hogy szép vagy például vagyis nincs garantálva. Ha fiútól azt hallod, hogy szexi vagy akkor szexelne veled 110%, ha csinosnak hív, ott sincs kizárva, hogy nem feküdne le veled, de akkor többet is akarna, illetve másik oldalról közelit feléd. De ne felejtsük el, hogy barátságból is mondhatja a csinosat.

2012. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha idegen azt mondja, hogy "csinos vagy", akkor az nagyobb bók, mint a "szexi vagy". ha a pasim mondja valamelyiket, akkor teljesen mindegy, mert ő mondhat bármilyen bókot ;)
2012. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számomra a szexi szó egyet jelent azzal (még ha a barátomtól hallom is), hogy k*rva, és csak szexre való, semmi másra. A csinos pedig azt jelenti, hogy tetszik neki valóban a ruha, mert jól áll rajtam. Mondjuk megtiltottam Neki, hogy ilyeneket mondjon nekem, mert úgyis csak veszekedés lenne belőle :D :D :D
2012. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én pont most bukkantam rá erre az igen érdekes témára így most utólag tíz év távlatából. Utolsó! : A szexi szó alatt akár még egy tényleges dícséret is lapulhat a ruhakinézet s egyebek mellett én századszor is elmondanám neked ezt a szót.


Kérdező! Az meg hogy melyik a nagyobb bók azt mindenki magában dönti el.


(Utólagos hozzászóló). *

2022. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!