Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyivel van több, nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel van több, nagyobb esélye párt találnia egy jól kinéző, csinos lánynak, mint egy kövérebb, gátlásosabb lánynak?

Figyelt kérdés
Belsőleg teljesen átlagos, okos, vicces stb... mindkettő lány. Mennyire számít a külső? Egy olyan pasi, aki sportos, jó kiállású és még a belső tulajdonságai is rendben vannak mennyire vesz észre inkább egy olyan lányt, aki kevésbé néz ki jól?
2010. ápr. 27. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés annyira egyértelmű. Persze, hogy a soványabbat, bevállalósabbat választja. De a kövér tehet érte, h ne legyen olyan..
2010. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kb 0,01%-kal van nagyobb esélye az egyiknek mint a másiknak. Attól függ hol keresi a párt.


üdv

2010. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyenlő esélye van :)

A szép lányokat sokszor tucatként lehet venni, mert hiába néz ki jól, ha öltözködni nem tud.

a kicsit molettebb alkat...erre nem tudok mit mondani.szerintem egyik pasi se szereti ha attól kell félnie mikor megöleli a lányt, hogy nehogy ketté törjön.

attól is függ, hogy hol ismerkednek, illetve hogy ki mennyire magabiztos. :)

2010. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is egyértelmű, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy hasonló tulajdonságok mellett mennyire számít a külső?


Egy olyan lány, aki nem néz ki valami jól ebben a tekintetben hátránnyal indul, persze tudom, hogy lehet ellene tenni, de amíg az egyiknek meg kell dolgoznia a sikerért és a jó kinézetért a másiknak ez természetes, ezáltal sokkal magabiztosabb is.

2010. ápr. 27. 14:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés!Nem vagy sportos meg semmi de a pasitól elvárod??XD
2010. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a vékonyabb, csinibb lánynak több esélye van, mert a férfiak tekintete a nem olyan szép lányokon átsiklik, elvégre nincs a homlokodra írva hogy okos vagy.A szebb lányhoz előbb megy oda, aztán lehet hogy nem fogllakozik vele ha rájön hogy buta,vagy ilyesmi, de a csúnyábbhoz nem fog odamenni.
2010. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy olyan pasi, aki sportos, jó kiállású és még a belső tulajdonságai is rendben vannak-------hát ige, ezt hívják álompasinak.Az ilyenek azt választják általában akiért nem kell annyira megdolgozniuk. Akiért tenniük kéne vmit , azt észre sem veszik(tisztelet a kivételnek)

Szóval tök mindegy h kövér vagy sovány, azt fogja választani a pasi amelyik tálcán kínálja magát.

2010. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
figyelj, ez ugyan az,minthogy te melyiket veszed észre előbb: azt a pasit aki kicsit kövérebb,gátlásosabb, vagy a jó kiállásút? na látod..
2010. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

akinél a szép és nem átlagos csajok jönnek be, nagyobb az esély (de nem 100%), hogy a srác nem komolyat keres, mégha azt is írja magáról

az én pasim pl mellettem társkeresőzik (komoly kapcs-t keres), és mindig bénább lányokat nézeget, mint én (molett, barnákat)

lassan kidobom

2010. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdésben benne van a válasz: a gátlásosabb nyilván nehezebben talál párt. És ez nem a kinézeten múlik. Középsuliban a kövér osztálytársnőmnek volt barátja, azóta is együtt vannak, nekem meg csak 18 éves koromra jött össze, pedig én vékony vagyok, és mások szt szép az arcom, de akkor nagyon gátlásos voltam a fiúkkal, ismerkedni sem jártam. Szóval minden az önbizalmon múlik. Molett lányként is lehet meglehet ez. Csak el kell fogadnod magad úgy, ahogy vagy:)


16:36-osnak: miért béna egy lány, mert molett....meg mert barna a haja?:D ezt a hülyeséget

lehet, hogy ők nem olyan felszínesek, mint te, aki hagyja, hogy a barátja mellette társkeresőzzön...szánalmas...

2010. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!