Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első szemöldökkiszedés! Hogy...

Első szemöldökkiszedés! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Eléggé bozontos, formátlan a szemöldököm, páran meg is jegyezték, hogy sokkal másabb, lágyabb lenne az arcom is és a tekintetem, ha lenne valami formája a szemöldökömnek. Anyukám azt mondta, hogy jó ez így, nem kell kiszedetni, nem mehetek el vele kozmetikushoz, szóval itthon szeretném megcsinálni. :) Hogyan kezdjek bele, mire kell figyelnem, egyáltalán milyen alakú legyen? Nem olyan nagyon vékonyat szeretnék, hanem valami szépet! Köszönöm a segítséget! :) 15/L
2012. aug. 6. 10:08
 1/6 anonim válasza:
bocs hogy őszinte leszek de otthon senki sem tudja magának kiszedni,nehéz szépre, főleg ha először csinálod,menj kozmetikushoz, kb 500 ft-ért legyantűzza v kiszedi,megéri
2012. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Esetleg megpróbálhatod, hogy megrajzolod amilyenre szeretnéd és körülötte kiszeded. Így biztosan nem ronthatod el. De ha ez az ötlet nem tetszik, akkor pedig úgy h mindig kiszedsz egy kicsit az egyik majd a másik szemöldöködből is (csak, hogy ne hogy úgy járj, hogy nem ugyanolyan) Csináld aprólékosan és lassan és hidd el, hogy idővel már gyorsan is fog menni :) A lényeg, hogy tényleg ne akarj nagyon véknyat:) mert ha elrontod akkor rajzolnod kell és ki tudja az sikerül-e vagy sem. Sok sikert :)
2012. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elöszőr tényleg menj el kozmetikushoz, ő kiszedi szépre és utána neked könnyebb csak azokat szedni amit látod hogy ujra nő. Igy pár havonta leég kozmetikushoz menni mivel általában egy idő után ujra elveszted a vonalat föleg ha sűrű alapból. de pár száz Ft-ért kiszedi a kozmetikus, annyit szerintem mindenki tud rá áldozni pár havonta. Magadnak sajna nem lesz jó valószinleg és utána bánni fogod mert hetekig nem lesz egyforma stb. ahelyett hogy 500Ft-ért kiszedné 5 perc alatt egy kozmetikus. Ja és nagyon fontos a jó csipesz, sokaknak nincs rendes csipeszük sem, fontos hogy ne legyen rés közte ha össe csukod és fény felé nézel vele ne láss át rajta, akkor fog jól egy csipesz.
2012. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ki tudtam szépre szedni :D Hát, én nem terveztem, semmi, csak nekiláttam, és jó lett.
2012. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor Te ügyes vagy. Én kozmetikus vagyok, rengeteg lány jött már hogy elrontotta, föleg akinek nagyon dús annak nem könnyű. Utána rájönnek megérte volna az az 500 Ft, mint utána hetekig növeszteni vissza....
2012. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én magamnak szoktam a két szemöldököm között.:-) Elég egyszerű.:-)
2012. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!