Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal Lányok! Köztetek van,...

Fiatal Lányok! Köztetek van, akinek az arcán (pl. állán) van szőr? Nem kis pihékre gondolok, hanem "igazi" zavaró szőrszálakra.

Figyelt kérdés

Szerintetek az normális, hogy nekem egyre erősebb lesz a szőr az államon és bajusz részen? Vannak fekete szőrszálaim is és gyantáztatom, de már annyira nő, hogy nekem is szednem kell 4-5 naponta otthon. Próbáltam a villanófényes szőrtelenítést is. 16 alkalommal voltam másfél év alatt és semmit sem javult a helyzet. Szerintetek valami bajom van? Tapasztalt valaki hasonlót? Nagyon el vagyok keseredve, mert egyre erősebb, szóval nagyon zavaró és nem most kezdődött, hanem már 13 éves koromtól kell járnom gyantáztatni. Ez másnak is így van vagy csak én vagyok ilyen? Nem tudom, hogy ez normális-e ebben a korban. Kihez fordulhatnék?


21/L


2009. júl. 20. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem néha 1-1 szőrszál kinő az államon, azt csipesszel szoktam "kitépni"... sajnos elég szőrös fajta vagyok, úgyhogy ha megyek a kozmetikushoz szemöldökszedésre, a bajszomat le szokta gyantázni...eleinte csak szőkítette, de az nem annyira vált be...17/L
2009. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs hormonproblémád? Nőgyógyász, háziorvos megvizsgált?


Ha ezek rendben vannak akkor csak nincs szerencséd és te ilyen típus vagy valószínűleg... sajnos akkor a gyantázáson kívül más nem marad.

Nekem az arcom most jobb lett, helyette a mellkasom és a hasam szőrösödik... :D hát, kinek mi jutott.

2009. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Külön hormonvizsgálaton nem voltam, de szeretnék menni. Most szoptatok, úgyhogy várnom kell, úgysem tudnék mit szedni. Bár félek, hogy valami gyógyszer csak jobban összezavarna. Amúgy sosem szedtem fogamzásgátlót, tehát nem is piszkáltam bele a hormonháztartásomba.
2009. júl. 21. 06:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon valószínű, hogy a terhesség miatt borult fel a hormonháztartásod azon szerintem tudnak majd segíteni. Konzultálj orvossal, akár most is és ha úgy van gyógyszert csak később szedsz. Lehet van más megoldás is stb.
2009. júl. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már 13 éves korom óta így van...nem most kezdődött és az évek során egyre romlott a helyzet.
2009. júl. 22. 07:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is elég brutál... Pl. a homlokomon szőkítm a szőrt, bajúszomat gyantázom, szemöldökömet kb. 2 naponta szedni kell... Oldalt szinte pajesz szerűség... Az a baj, hogy sötét hajam van, szóval itt se szőke kis szőrszálak vannak... Amennyire lehet teszek a szőr ellen, de már néha unom. :S

Megnyugtató, hogy más lány is ilyen...

19/L

2009. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen kb, mint az utolsónak :) Nekem a hajam szőkésbarna, ilyenkor kb. aranyszínű (nem festem). A szemöldököm meg sötétedik be, lassan fekete. Az arcomon meg sötétszőkés, barna a szőr :DDD hát, vannak itt árnyalatok :DDDDD szóval én is megszenvedek vele. Ha pl. használok púdert vagy alapozót és oldalt az államnál rosszul kenem el akkor a szőrt ellentétesen simítom és irtó ronda. Sokáig nem vettem észre, de akkor teljesen szőrösnek néz ki az arcom. :O

Am nektek is szőrös hátul a nyakatok? :))) vagyis a haj teljesen szinte a hátig nő úgy értem. Most hosszú hajam van így nem érdekes, de amúgy majd szerintem borotválnom kell :D

2009. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!