Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm készítés otthon?

Műköröm készítés otthon?

Figyelt kérdés

sziasztok! a kérdésem első sorban a körmösökhöz és azokhoz szól akik maguknak csinálják a körmeiket. szóval voltam már párszor körmösnél, de sosem úgy csinálta meg ahogyan nekem tetszik, és nem is olyan minőségű lett mint amennyi pénzt otthagytam náluk. most nemrég találtam egy csajszit aki 2000-ért csinálja, egészen jól megcsinálta, persze hibák vannak, de sokkal jobb mint amikor 5000-ret fizettem ki és 2 nap mulva már feszült le különböző helyeken. a kérdésem az, hogy jobban megérné magamnak megcsinálni, mert nem (tűnik) olyan bonyolultnak, vagy inkább bízzam a körmösre, mert ez jó ár érte? az ázsia centerben van egy nagy körmös bolt, vagyis hát lehet hogy csak számomra nagy :D, és ott láttam 5000-ért olyan gépet hozzá meg egy csomó csomó kiegészítőt. szóval szerintetek jobb ha megveszem magamnak és olyan lesz amilyen én szeretnék, vagy ez sokkal bonyolultabb annál, hogy én most neki lássak? esetleg mire figyeljek oda otthon ha csinálom magamnak?

előre is köszi a válaszokat! :)



2012. aug. 10. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább bízd körmösre! Nem viccből van annyi rossz körmös, ez nem egyszerű dolog, csak annak tűnik. Ha egyszerű lenne, minden körmös szuperjó lenne.
2012. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe hogy van e hozzá kézügyességed először is. a 2. hogy amit neked a körmös megcsinál mondjuk 2 vagy 3 óra alatt( mert a jó munkások kb ennyit szánnak rá) nked az mennyivel több idő és fáradtság lenne. szerintem maradj a körmösnél és próbálj meg minál többet kipróbálni. egyszer megtalálod az "igazi"
2012. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!