Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az otthon készített mért...

Az otthon készített mért egészségtelen?

Figyelt kérdés
Az otthon készített hamburger és hot dog miért egészségtelen?

2012. júl. 5. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta,hogy egészségtelen?max hizlal.csupa jót raksz bele,a hamburgert lehet pulykadaráltból is,a többi csupa finom zöldség és saláta.
2012. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert divat mindenre ráfogni, hogy egészségtelen.mindenből mértékkel kell fogyasztani és akkor semmi sem egészségtelen. még a zsír sem...

amit otthon csinálsz meg főleg nem, mert többnyire Te döntöd el, mit teszel bele.

amúgy , ha minden, amire kitalálták, hogy egészségtelen, üresen tátonganának az élelmiszerboltok, és egy csomó ember munka nélkül lenne, kezdve attól, hogy megtermelik, feldolgozzák, ELLENŐRZIK, hogy egészséges-e, és eladják...

2012. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

senki nem mondta hogy egészségtelne

én szoktam készíteni

hamburgert szoktam: ha van időm sütök ilyen hamburger zsemlét jó sok maggal, ha nincs akkor rozszsömlét szoktam venni, majd teszel alulra paradicsomszószt(én szoktam csinálni paradicsompüréből és oregáno-bazsalikom keverékébel, mert nagyon sok itthon a paradicsom:9)majd darált sertés/pulyka/csirkehúsból szoktam készíteni húspogácsát amit grillezve vagy sütőben rácson megsütöm, közben olivaolajjal szoktam megkenni, majd ez bele a zsemlébe, rá egy szelete sajt(ha sajtburger) majd 2 levl saláta, 2-3 szelet paradicsomkarika, 1-2szelet hagyma, és csalamádé, tetejére pedig mustár, vagy szoktam olyat is ha nagyon nincs időm akkor felbontos egy tonhalkonzervte és ezt töltöm bele

hotdog kiflit is szoktam sütni ilyen rozsosat és graham liszteset ilyenkor sokat sütök, lefagyasztom, majd ha kell a sütőbe csak 15 percig sütöm és kész is, pulykavirslit szoktam beletenni, alulra megint paradicsom-bazsalikom-oregánós krém bele 1 pár virsli rá egy szelet sajt, majd csemgeuborka és uborka

szerintem egy kicsit el van ez túlozva hogy ez meg az egészségtelen mindent meglehet csinálni diétásabban és egészségesebben is még a chipset is

2012. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!