Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 10-es fültágítás után,...

Egy 10-es fültágítás után, összenő-e újra a fül, ha igen, akkor mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 01:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Mióta van benne?
2012. aug. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
még nincs, még csak fontolgatom... úgy ismerem magam, hogy lehet, hogy nem tetszene, ezért mindennek előbb utánajárok... tehát attól függ, hogy mennyi ideje van bent?
2012. aug. 11. 01:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, mivel az már kinyúlítja az egészet, fujj, komolyan nem értem mi tetszik nektek ezen, ocsmány ronda lesz a fül tőle.

Nekem piercingem volt, nem sokáig, de még annak is látszik a helye...nemhogy egy ekkora fültágítónak.

2012. aug. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak 10mm-es lenne... nekem se tetszik az a durván kinyújtott, csak ez még tetszene is :D
2012. aug. 11. 03:59
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem az még összenő.

én nem tudom hány hete elkezdtem tűket, majd fülpiszkálót rakni a fülembe.. jól ment minden, aztán begyulladt.. hagytam kb fél hetet hogy gyógyuljon és addig visszakszűkült. >< most kezdhetem előről..

2012. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó napjában többször is fertőtlenítsd.!
2012. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos nem nő össze, hiszen a belső pereme behámosodik addigra. Nekem csak sima kis lyuk van a fülemen, gyerekkoromban volt benne utoljára fülbevaló (kb. 10 éve), de azóta sem nőtt össze.


10mm-s lukkal legfeljebb sebész tud kezdeni valamit, de ha ennyire bizonytalan vagy, inkább ne kezdj bele.

2012. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

csak úgy mondom, hogy a fülbevaló lyuk nekem sem nő össze, de viszont összeszűkült a tágított fül.. (máshogy nem birom fogalmazni.xd)

és mivel fertőtlenítsem? : o

2012. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
arcszesz vagy rendes fertőtlenítő..de én parfümmel fertőtlenítettem..
2012. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Ha nem is nő össze, összeszűkül pontnyira. Fület úgy "szoktak" szűkíteni, hogy előtte direkt kisebesítik (nagyobb tágítót raknak bele vagy megszurkálják) így gyorsan összemegy. De ha nem akarod bántani, lehet hogy akkor is. Ember és fülcimpa függő! :) Nekem a régóta 26-os fülem ment össze pár hónap alatt annyira, hogy egy 14-es tágítót is alig bírtam beletuszkolni.
2012. aug. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!