Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utazós termékek, valaki segítene?

Utazós termékek, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nemsokára nyaralni megyek és nem szeretnék óriás flakonokat cipelni, olvastam egy helyen, hogy a Rossmann áruházban kaphatóak a pénztár résznél "mini" termékeket. Sajnos a közelembe nincsen Rossmann így egy darabig nem tudok oda eljutni és megnézni, de amikor utoljára voltam (akkor még nem volt tervbe a nyaralás) nem láttam őket a pénztárnál, lehetséges, hogy nem ott voltak hanem az eredeti nagy terméknél voltak elhelyezve? Köszönöm!
2012. aug. 11. 18:57
 1/5 anonim válasza:
a Dm be biztos hogy vannak :) Rossmanba még nem láttam vagy pl a Müllerbe is vannak megtalálod,nem lehet őket nem észre venni :)
2012. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Csak fura volt, hogy olvastam mert én ott még nem láttam őket :D
2012. aug. 11. 19:03
 3/5 nevem-senki ***** válasza:
Pedig tényleg ott van a pénztár mellett.
2012. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Eurós boltokban kapni kis műanyag tartokat, gondolok itt kis samponos doboz,tusfürdős stb. Egy csomagba 3 darab van. És az otthoni cuccaidból tudsz átönteni. 300 forint eg csomag.
2012. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rossmannban nálunk nem a pénztárnál vannak, hanem egy külön kis polcon. Mindenféle cucc van, miniben pl. testápoló, dezodor, tusfürdő stb. Dm-ben a pénztárnál szokott lenni egy állványon. Szóval biztos, hogy van, max más helyen. :)


20/L

2012. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!