Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves kislány hordhat...

16 éves kislány hordhat combközépig érő csizmát?

Figyelt kérdés

Hasonló stílusú ruhákkal, mint a képeken:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. aug. 13. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

szerintem ez egy 16 éves lányhoz túl kihívó majd 2-3 év múlva de a térdig érő csizmával nincs semmi gond azt lehet

16/l

2012. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
nyáron? :D
2012. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy le leszek pontozva, de a kérdésben is benne van hogy kislány, én még magassarkú csizmát nem engednék, esetleg laposat. Nem csak azért, mert ettől kicsit ribancos összhatás lenne, hanem mert télen nem bírna benne menni a jégen, vagy bármikor félreléphet, kimegy a bokája stb. Szerintem egy 16 évesnek még nem egészséges a magassarkú hordása.:) De laposba szerintem mehet
2012. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

16 vagyok és nekem is magassarkú csizmám van

aranyos szőrös és nem ribis, oké nem 15 cm-es de egy 7 biztos van és a jégen is úgy futok benne mint focicsukába a füvön

2012. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de válassz lapos sarkút!
2012. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja és azért laposat, mert ennél a modellnél túl sok lenne, ha még magas lenne a sarka is és nagyon szép laposak is vannak. Meg jobb is az ilyen télen, főleg ha nem mindig kocsival jársz.

Ha szeretnél magasat is vegyél bokacsizmát is :)

2012. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
magassarkú forever :) 22:15-ös és első válaszoló
2012. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lapos sarkúra gondoltam én is, mert mindig sétálva megyek iskolába. :)
2012. aug. 13. 22:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugyan egy 16 évest már nem mondanék kislánynak, de a hosszú csizma szerintem sok lenne akkor is. Térdig érő untig elég. Ez a csizmafajta amúgy se suliba való, meg gondold el, begyömöszölni egy szekrénybe úgy, hogy ne essen baja... ha meg nincs váltócipő, akkor pláne, egész nap ebben rohadni... nem javaslom. :D
2012. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ki kérdezi amúgy? a lány vagy az anyuka?

Szerintem vehet, én is vennék ha lenne a méretemben...

De csak ha nem kihívóan hordja. Lehet ezt elegánsan is és méltósággal is viselni. Ha meg k*rvásan öltözik akkor a saját kárán fogja megtanulni hogy miért nem jó az.

az utolsó kép az már elég közönséges (kimondottan k*rvás) de a többi jó (bár 1 képet nem tudtam megnyitni)

A mai fiatalok amúgy egyre kihívóbban öltöznek. szerintem nem lehet visszafogni őket és nem is kell. de azért lehet sugallni nekik hogy a túl kihívó öltözködés nem vezet célra idősebb korban csak problémákat okoz

2012. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!