Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék menő?

Hogyan lehetnék menő?

Figyelt kérdés
- Amúgy egy szép csaj vagyok és csinos. De hogyan lehetnék menő?
2012. aug. 15. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A menő csajokkal összebarátkozol, elmész minden buliba. Felszedsz egy helyes (menő) srácot.

De miért akarsz menő lenni?

2012. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj minden áron menő lenni,mert azzal inkább csak szánalmat keltesz. Légy mindig önmagad, alakíts ki kívül-belül egy olyan stílust magadnak, amivel nem fogsz szembetalálkozni az utcán, ne akarj a ,,menők társaságába" kerülni, hanem érd el, hogy a te társaságodat irigyelje mindenki! Minden azon múlik, hogy mennyire vagy önmagad!

És ne feledd: a suli ,,legmenőbb" csajait mindenki irigyli egy kicsit, de idővel rá fogsz jönni, hogy ezek a lányok nem azért menőek, mert jófejek, vagy mert csinosak, hanem mert közönségesen viselkednek...

De te ugye nem ilyen fajta akarsz lenni?

2012. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
igaza van az előttem szólónak! Régebben énis mindig azon gondolkodtam, hogy én miért nem tartozom a város menői közé? Miért nem lehet nekem is 200 lájkom egy képre?Talán azért mert nincs egy bankkártyám tele apuci millióival? És igen! Elgondolkodtam ezen és rájöttem, hogy ilyen áron nem akarok menő lenni( sztem inkább szánalmas, az utcaszéliek is így kezdik). Ők ezt csinálják:-habpartyba járnak 14 évesen, vizipipás képeket osztanak meg magukról, isznak, cigiznek, lógnak a többiekkel, szar tanulók. Gondolom te nem ilyen akarsz lenni...
2012. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!