Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől vannak kicsi hólyagok a...

Adrika30 kérdése:

Mitől vannak kicsi hólyagok a pc körül többi lent?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre vagyis most hogy picike hólyagok lettek a köldök pc-m körül,mitől lehet?:S ma városba is voltam elég meleg volt de nem izzadtam,melegtől is lehet? Eslőnek az írjon akinek volt már ilyen lécci,de persze mindenkit meg "hallgatok." köszönöm!
2012. aug. 15. 15:02
 1/2 anonim válasza:
Szia, nekem is volt hasonló a pcvel lett egy nagy hólyag mellette azt hiszem kiszúrtam és televolt gennyel persze nagyon fájt.. utána elkezdtem rendesen, rendszeresen tisztítani egiseptel és rendbe jött.
2012. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem... nekem csak kicsit és nem olyan sok van.. hát meglátom hogy el múlik-e 2-3 napon belül ha nem akkor majd mással kenem vagy valami.
2012. aug. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!