Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha választanotok...

Férfiak! Ha választanotok kéne a kétféle nőtípus között melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

az 1. típus: homokóra alkatú formás, esztétikusan izmos nő, aki állandóan fitnesskaján él, és rendszeresen sportol. tehát : nem lehet vele elmenni gyorsétterembe pizzázni cukrászdába, zsíros magyaros kaját enni.


a 2. típus: molett/ duci ( de nem szétfolyós lehet arányos is, meg rossz alakú is) aki jól főz és lehet vele jókat enni.


Hozzáteszem mindkettőnek lehet szép arca, mindkettőnek lehet szimpatikus személyisége, mindkettő lehet házitündér illetve jó anya.


2012. aug. 16. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy a 2.

Én annyira nem szeretem a duci csajokat,de volt már duci csajom,mivel nagyon jó fej volt.De mégis miféle nő az aki még cukrászdába sem képes elmenni,ez már túlzás.

2012. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én egyik se vagyok. illetve én vagyok az aki mindig sportol meg fitnesskaján él de a pasimnál ez volt az egyik szakítóok, hogy nem lehetett velem pörköltet enni nokedlivel, de korántsincs sportos alkatom. inkább a vékony
2012. aug. 16. 13:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem is idegelne,ha nem ennél ilyeneket de ha szeretnélek el tudnálak fogadni azért.
2012. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de miért? ha a pasitól nem várja el ugyanazt csak toleranciát akk miért zavarja ez a pasit?
2012. aug. 16. 13:08
 5/8 A kérdező kommentje:
csak ez idegesít..a pasik elvárják a nőktől hogy jó alakuk legyen, legyenek sportosak, de azt is elvárják tőlük, hogy jó étvággyal egyenek és ne számolgassák a kalóriákat.
2012. aug. 16. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Átérzem a helyzeted!Én is ilyen vagyok,és a barátom ezt elfogadta.De szoktunk járni cukrászdába,csak én diabetikus fagyit eszek,ő pedig rendeset.Étterembe is járunk együtt(nem gyorsétterembe).Ott is találok magamnak megfelelő ételt.És már ő is kezd átállni az egészséges életmódra.Szereti a salátát és a sovány húsokat is.És gondolom engem is,mert már több mint 3 éve vagyunk együtt.Ha szakítunk,az biztosan nem az életmódom miatt lesz.Szerintem a barátod nem szeretett eléggé,mert különben elfogadta volna az életviteled.

2012. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hozzáteszem az 1. számú nő csinos elegáns mindig ad magára de nem áll meg minden második tükörnél hogy megnézze hogy néz ki


a 2. számú meg nem túl csinos( ami nem zárja ki hogy nem lehet szép arca) de jobban szereti a pulcsi farmer tornacipő összeállítást, szóval inkább a kényelmesebb sportosabb típus.

2012. aug. 16. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább dögölnék meg egyedül, mert ezek közül egyik sem normális.

Ahhoz hogy jó formában legyél nem kell fitnesszkaján élni, elég ha keveset eszel mondjuk abból a jó zsíros magyaros kajából és eleget mozogsz, sportolsz.

A 2. meg a duci aki lusta elmenni futni, sportolni is, hogy legyen valami alakja. Ki a fene akar lusta nőt? Gondolom az ilyen dupla adagot eszik. Eltartani is nehéz lehet.

2012. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!