Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanotok kellene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanotok kellene, hogy vagy ti vagy a párotok soha többé nem borotválkozhat sehol akkor mit választanátok?

Figyelt kérdés
Mi a jobb ha te maradsz szőrös vagy a párod?
2012. aug. 10. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ez meg milyen gyerekes kérdés?
2012. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát mivel térdig érő szakállal elég furán nézne ki a párom, ezért inkább én nem borotválkoznék. Amúgy is epilálni szoktam. :) De ha ezt se lehetne, akkor is túlélném. :)
2012. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erről a páromat is leinformálnám, mert bár utálom a szakállat, de ha neki bejön a az arcszőrzet (is) akkor bevállalom a vezeklést.
2012. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 avellana ***** válasza:

Eléggé elkapott a média lavinája... (Felőlem le is pontozhatsz!)

Szerintem baromira mindegy, melyik a szőrös! Egy párkapcsolat nem a szőrről szól.

2012. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A férfiak nem a média miatt borotválkoznak! :D
2012. aug. 10. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel én soha nem borotválkozom,mert nem követem a divatot,azért természetes,hogy csak a párom borotválkozik.
2012. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én naponta borotválom az arcomat, a barátnőm is mindig csupasz mindenhol, így ez nehéz kérdés. De mivel választani kell, ezért azt mondanám, hogy inkább én növesztenék szakállt,mert kb leszarnám, de ha valóban így lenne mindenképpen beszélnék vele is, hogy neki megfelel-e

22/F

2012. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen magamat választanám. Undorító ha egy lány szőrös (azok a szerencsések meg ne jöjjenek akiknek csak ilyen kis arany pihécskéi vannak - nem mindenki olyan szerencsés... ) Aztán keresnék egy másik pasit xD Azt nem mondtad, hogy egyik férfi sem borotválkozhat.
2012. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!