Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rágtam a körmöm, de már 1...

Rágtam a körmöm, de már 1 hete nem rágom. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Most így néznek ki.

[link]

[link]

[link]

[link]


Tudom, hogy nagyon ocsmány, szégyellem is, nagyon. Mit csináljak velük? Mármint hogyan vágjam, meddig növessem stb. Mit tegyek, hogy szépek legyenek?



2012. aug. 16. 14:37
 1/5 PannkaBubu ***** válasza:
Én is rágtam.Egész 12 éves koromig és mikor megnőtt(már a mennyire(:)akkor lekentem valamilyen szép lakkal hogy ne látszódjon.Remélem tudtam segíteni:)
2012. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
addig növeszd ameddig neked tetszik, ne vágd hanem reszeld inkább. használj köröm erősítő lakkot.
2012. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

reszeld le a fehér részt hogy egyforma hosszúan nőjenek majd.

amúgy lehet venni ilyen keserű lakkot direkt körömrágás ellen :)

2012. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, és milyen formára kellene vágnom? Bocs, reszelnem.
2012. aug. 16. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd egy picit magától alakulni, mert a husis része is lehet hogy 1-2 hónapon belül nyúlni fog(visszanő), addig mindig hagyj egy kis fehér részt a körmöd végén, ne reszeld rövidre.


Én is rágtam, úgy fél éve szoktam le, és visszanőtt elég sok rózsaszín rész.


Én a Moyra algás kalcium zseléjét használtam, meg lakkozáshoz sokfajta lakk van, de én ezeket prefelálom: Lora, Aston (Eurós bolt, olcsók és jók!:) Essence, és alap- és fedőnek a S-he Gel-re fill-t, amit bár higítani kell, de nagyon jó és tartós.


A lemosó sem mindegy, ápolót vegyél: pl Ebeline(dm)-nek is van argán olajos,

és a reszelő ne fém legyen.

2012. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!