Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez lehetséges? Rágtam a...

Ez lehetséges? Rágtam a körmöm és csúnya az alakja, de nem szeretnék műkörmöt. :/

Figyelt kérdés
A rágott körmömre szeretnék egy olyan megoldást, amitől szép formája lesz megint a körmömnek. Már leszoktam a rágásról, de hiába vártam, nem nagyon jött helyre. Nem a hosszúságát szeretném növelni, hanem az alakját hosszabbítani, tehát nem a fehér részt, hanem a beljebb lévőt. (Remélem értitek). Ja és nem műkörömre gondoltam! Tudtok segíteni?
2011. júl. 8. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én is így vok ezzel :/
2011. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ezen lehet segíteni, mert a hosszan tartó rágás tönkreteszi a körömágyat nagyon-nagyon. ezen már nem tudsz változtatni szerintem.
2011. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én hoszzú évekig rágtam, 5 éve hagytam abba, és most érzem úgy, hogy hosszabodtak a körmeim ( az alap), szóval ne add fel.
2011. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Műkörömmel a legegyszerűbb, és leggyorsabb...
2011. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Állítolag ha szépen reszelgeted akkor az egy idő után segít. Ollot meg nem szabad használni hozzá.

Nekem is amugy ez a gondom, pont ma tetettem műkörmöket, de nagyon fura.:/

2011. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

22:47


de 13 évesen?!!

2011. júl. 21. 15:34
 7/13 anonim ***** válasza:

használj körömerősítő lakkot. műköröm leszedése után is nagyon vékonyak és hamar töredezik a köröm. nekem a körmösöm ajánlotta hogy kenegessem ezzel az erősítő körömlakkal, és mikor megnőtt akkor megreszelgettem hogy nehogy betörjön mert akkor nem tud erősödni. és kb. egy hónap után már szépek voltak. tudom hogy ez nem ugyanaz de műköröm után is nagyon ramacs állapotban vannak a körmök mert nagyon elvékonyodnak... próbáld ki! bajod nem lesz belőle.

18/L

2011. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]

Próbálkozz ezzel, csak rákened a körmödre és ha rágcsálod keserű íze van.

2011. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utolsó: már próbáltam ilyeneket és ugyanúgy rágtam a körmöm, de már leszoktam, csak az alakja ilyen rossz :/
2011. júl. 21. 17:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ,menjetek el drogériába és vegyetek körömápolót,vitaminosat. Táplálni kell a körmeidet,ezért kenegetni kell,mézzel, olíva olajjal.Esetleg menjetek el reformházban,gyógynövényeshez és ott lehet venni körömnövesztő,körömerősítő tablettát.De figyelj oda,hogy csak természetes anyagokból készüljön,de ott általában csak olyanok vannak ,de azért nem árt óvatosnak lenni.Csak természeteset!

Be is festheted.Nekem is csúnyák voltak a körmeim,és a festék eltakarja.Válassz halvény rózsaszín,gyöngyház színű körömlakot,amik nem hivalkodóak,ápolnak és eltakarnak.Remélem segítettem,minden jót :)

2011. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!