Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Májusban csináltattam egy...

Májusban csináltattam egy fülpiercinget felülre. Azóta nem vettem ki, mert nagyon fáj, és nem lehet lehúzni a végét a gyógyfülbevalóról. Mit csináljaaak? :O

Figyelt kérdés
Nem merem kivenni május óta a fülpiercingemet. Nem lehet lehúzni a gyógyfülbevalóm végét, annyira erősen van rápattintva. Ismerősöm is próbálta lehúzni teljes erejéből, de nem tudta. Nem tudom mit csináljak.. Nincs valami ilyen krém ami arra van hogy, hogyha rászorul a fülbevaló vége, fellazítsa??? :/ :OO

2012. aug. 16. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
4%
nagyon nagy karaj lehetsz
2012. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt a problémám, hogy annyira rászorult a vége, hogy anya szó szerint úgy tépte ki a fülemből... :S igaz, ez a fülcimpámban volt, de utána vérzett is. ki is dobtam azt a gyógyfülbevalót :D amúgy fellazítani nem lehet, egyszer ki kell, hogy jöjjön. nekem is van a porcban is, szerencsére könnyen kijött.


valószínű vérezni fog, utána ha tudsz tegyél bele arany fülbevalót. az a legjobb szerintem, én is azt tettem be az előbb említett esetben:S belemártottam a fülbevaló szárát neogranormonba és úgy tettem be a fülembe. sokszor forgasd majd! :) azt a fülbevalót (legalábbis a végét) meg dobd ki :D


16/L

2012. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el egy piercingeshez és mondd meg hogy ki akarod cseréltetni.

Ott úgyis lehet majd vásárolni ékszert, és be is teszik neked. Titánium ékszert vegyél, nekem azzal szűnt meg a fájdalom. De a bioplast is jó.


Én is úgy mentem el egy rosszul sikerült lövetés után a piercingeshez, hogy mondtam hogy fáj, és nézze meg, nem-e lehetne vele valamit csinálni, vagy másfajta ékszert beletenni. Ott ajánlott egy bogyós végű titánium ékszert (széép csillogós :P), berakta, és azóta nem fáj a fülem. Olyan gyorsan kicserélte hogy mire felszisszenhettem volna már kész is volt, pedig előtte sokat szenvedtem vele. :)

2012. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!