Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A "mellem" ha picit megnyomom...

A "mellem" ha picit megnyomom akkor érzékeny, és ha ütés éri néha, akkor is érzékeny.! Nem hiszem hogy nőhet mert egy éve már ugyanakkora! (Nagyon-nagyon kicsi) Mivel növelhetném meg a mellemet plasztika, meg ilyen gyógynövények nélkül?

Figyelt kérdés
Hülyék kíméljenek...

#mell #szépség..
2012. aug. 17. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2012. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14:D
2012. aug. 17. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
.... általában az ember 21 éves kora körülig nő...
2012. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Nem vagyok hülye, de kézrátételes nagyobbítást vállalok. :D Egyébként ha olyan nagyon nagyon pici, akkor most indul növésnek. De a melled, az miért van idézőjelbe téve?
2012. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért,mert szinte nincs is mellem...ezért raktam i.jelbe:)
2012. aug. 18. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A hülyék kíméljenek? Elolvastad Te a kérdésed? 14 éves vagy, 21 éves korodig nőhet, szóval TÜRELEMMEL növesztheted, addig szerintem az agytérfogatodra gyúrj.
2012. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő!Te kitudtad volna jobban fejteni?!
2012. aug. 18. 18:39
 8/9 anonim válasza:

Szerintem meg nem hülye kérdés.

Anno nekem sem nőt, 11 éves koromban láttam azt hogy na talán mint ha, aztán annyiba is maradt 12-évesen mint egy szúnyog csípés.

És nem is nőtt meg soha.

2012. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert pici, még nem kell idézőjelbe tenni. Férfiaknak is van melle. Csak épp lapos, de attól még az a mellük. :)

Egyébként bizonyos fogamzásgátlók mellékhatásaiként nőhet a mell. Bár én nem annyira ajánlom fogamzásgátlók szedését, pláne nem direkt ebből a célból kifolyólag. Nyugtasson meg a tény, hogy nem vagy egyedül a problémáddal, van jó pár világhíres színésznő is, akinek nagyon pici a melle és nem fekszik kés alá.

Azt tanácsolom, próbáld meg elfogadni önmagad, ez a legjobb, amit tehetsz. Mert pici a melled, még nem vagy halálra ítélve. Párkapcsolat téren sem.

2012. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!