Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szólsz hozzá, hogy Európáb...

Mit szólsz hozzá, hogy Európában a magyar nők a legkövérebbek?

Figyelt kérdés

Európában a magyar nők a legkövérebbek

[link]


Nem elég, hogy a magyarok a legdepressziósabbak, a magyar nőkön van a legtöbb háj, súlyfelesleg? Rossz kedvű nemzet vagyunk ronda kövér nőkkel? Lehet, hogy a sok háj sok hájas magyar nő és egészségtelen táplálkozás miatt vagyunk mi a legrosszabb kedvű nemzet? A kettő között biztos, hogy van összefüggés!

Azért írom, hogy ronda, mert a kövérség ronda...



2012. aug. 18. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Én egyetértek veled, csak nehéz elhinni, mert például Angliában én sokkal de sokkal több elhízott nőt láttam, itthon meg azért a vékony/átlag alkatú nők mintha többen lennének. De fene tudja... Az viszont (sajnos) tuti igaz, hogy itt a legdepisebbek az emberek :/
2012. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Én is eggyet értek veled!Borzalmas:/
2012. aug. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
azért ez elég gáz ,de van akik nem tehetnek róla pl. gyógyszerek miatt ,betegség stb ...de amerikába sokkal kövérebbek az emberek ... félreértés ne legyen én nem vagyok az
2012. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Azt hogy várjanak 10-15 évet. A fiatalok között annyi-annyi önképzavaros, állandóan fogyni akaró, "soha elégedett magával", divatorientált lány van, hogy Dunát lehet velük rekeszteni...

Komolyan, néha azért azt is szégyen látni, hogy a 12 éves kiscsaj már fogyni akar, mert kicsúfolják az iskolában az osztálytársai.. Na meg a sok magát hánytató, fogyásért mindent megtevő, később bulémiává fajult, anorexiásokól egyre csak több lesz.. Azért néha ezt a végletet is fel kéne mérni, mert nekem senki se mesélje be, hogy egészséges..

Személy szerint a duci alak kedvelője vagyok, de eszem ágában sincs lenézni a vékonyakat (találkoztam már ilyennel is), ilyen szempontból nekem "pachem" van a fent leírtak miatt..

A rosszkedvet én nem igazán keverném ehhez a kérdéshez, hisz az főként az anyagi kilátásokhoz vezethető vissza, és itt nem a felső vezetés embereire gondolok, hanem a "nagy átlagra".

Na, de visszakanyarodva az eredeti kérdéshez, várjanak azzal a felméréssel 10-15 évet, és utána mérlegeljenek.

(És elnézést a kicsit szedett-vedett válaszért)

Üdv, 15F

2012. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont fordítva. Az emberek depressziósak, rosszkedvűek, körülbelül semmi kilátás. Sok nő úgy van vele, hogy minek fogyózzon, minek adjon a külsejére? Anyagi okokból sokan nem járnak semerre, maximum a sarki kisboltba. Nem kevesen elhagyják magukat, mert kinek akarjanak tetszeni? A szintén életunt férjének? Valószínű már nem is érdekli őket.

Persze nem mindenki ilyen, tisztelet a kivételnek, valahol engem is zavar, hogy sok ilyen nőt látok, bár engem inkább az igénytelenség. Normális, ízléses öltözködés mellett nem szúrja a szemem, de a kivillanó háj, a trampli járás meg a nőietlen, csúnya ruhák elveszik az életkedvem.

2012. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nahát a német nők is elég kövérek, meg az angolok. Nehéz tudatosan táplálkozni, mikor az embernek ha van is munkája, épp annyit keres, h a rezsi+kaja kombót ki tudja fizetni. Olyan kajáét, ami épp olcsó. A rossz kedv szintén ennek köszönhető.
2012. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg mikor sportoljon? Reggeltől estig húzza az igát, rohan a gyerekért az oviba, bölcsibe, abc-be, vacsit csinál a férjnek, jönnek a házimunkák (mosás, vasalás), leckekikérdezés. Mikor jut egy átlag nőnek ideje magára? Most a testükből élő ribiket hagyjuk, akik ráérnek műkörmöshöz, szoliba, fodrászhoz, fitnessbe,hajhosszabbítóba járni minden nap. Meg ez is pénzkérdés ugye!
2012. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem annyira nem tűnik fel. Sok nagyon vékony nőt is látok, normál testalkatút pedig rengeteget!

Engem az egészségtelen táplálkozás, a punnyadás és az alkoholizmus jobban zavar, mármint az, hogy ezekben is az élbolyban vagyunk :(

Itthon ciki sportolni, ciki ha elolvasom az élelmiszerek összetevőjét és csak akkor lehet menő valaki, ha minden nap iszik, persze a cigi mellé...

2012. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lusta disznók, tudom mert a munkahelyemen is látom, nyavalyognak hogy kövérek de marhára semmit nem tesznek hogy fogyjanak. Van idejük, mehetnének futni vagy bármi, de helyette a délutánt a tévé előtt töltik szappanoperákat nézve. Na meg annyit zabálnak ebédidőben mint én 3 nap alatt.
2012. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Mit szólok hozzá? Hogy valaki/k nagyon le akarja/akarják rombolni a magyarok önbecsülését. Mellesleg valóban várni kell 10-15 évet, és akkor már nem lesz olyan, aki elhiszi ezt a marhaságot...
2012. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!