Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szólsz hozzá, hogy Európáb...

Mit szólsz hozzá, hogy Európában a magyar nők a legkövérebbek?

Figyelt kérdés

Európában a magyar nők a legkövérebbek

[link]


Nem elég, hogy a magyarok a legdepressziósabbak, a magyar nőkön van a legtöbb háj, súlyfelesleg? Rossz kedvű nemzet vagyunk ronda kövér nőkkel? Lehet, hogy a sok háj sok hájas magyar nő és egészségtelen táplálkozás miatt vagyunk mi a legrosszabb kedvű nemzet? A kettő között biztos, hogy van összefüggés!

Azért írom, hogy ronda, mert a kövérség ronda...



2012. aug. 18. 09:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én 20ból 1embert mondanék kb kövérnek magyar országon, sőt lehet kevesebbet...és mi van az angolokkal, meg a németekkel? azok aztán annyira vékonyak...
2012. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, eddig én is a briteket tudtam a helyzet trónján ülni, kiütöttük volna őket a "nyeregből"?
2012. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mozogni. Lehet lépcsőzni a lift, mozgólépcső helyett; ha 5 percen nem múlik semmi, gyalogolni (és nem csigatempóban sétálni, az úgy tényleg sok idő) egy-két megálló helyett; ha van bringa, egy-két helyre azzal menni.

Lehet csökkenteni az édességfogyasztást, a zsíros ételek fogyasztását, helyette termelői gyümölcsöt venni.

Lehet a baráti körrel túrázni, a családot is el lehet vinni.

Lehet változtatni a nézőponton is.

Például nem kell meghallgatni a rossz híreket. Minek tudni, hogy 50/100/1000 kilométerre innen közlekedési balesetben vagy tűzben sokan meghaltak?

Tessék ezt olvasni: [link]

Mert a különböző programokról, eseményekről, rekordokról, érdekességekről bezzeg semmit se tudunk.


Szóval szerintem is elszomorító, de még elszomorítóbb volt a kommenteket olvasni, miszerint érthető, hogy ilyenek vagyunk és nem tehetünk róla.

Nem, nem érthető. És tehetünk róla, ellene.

2012. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!