Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve magamma...

Nem vagyok megelégedve magammal! 170 cm magas vékony szőke haj kék szem . Hosszú vékony lábak. :S! Fiúk és lányok mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

főleg a magasságomat utálom...mert így sokkal nehezebb barátkozni ismerkedni.. főleg ha 1 pasival ismerkedem akkor szinte az első kérdésem az hogy ˇˇmilyen magas vagy?ˇˇ...ez nagyon zavaró!(szívesebben lennék alacsony!)

lécy írjatok vélemyényt erről.....


2009. júl. 23. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
ezt igy nem lehet megmondani linkelj be egy képet
2009. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 180 centi vagyok, és nekem simán megy...
2009. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Én is 170 cm vagyok, és nekem nincs gond a magasságommal, sőt én még nőnék is egy kicsit!
2009. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Inkább örülj hogy magas és vékony vagy!:)Örülj a szép hosszú lábaidnak,én mindig hosszú lábakról ábrándoztam.Én 15 vagyok én 150cm...gondold el nekem miféle tacskó lábaim lehetnek....
2009. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

biztosan gyönyörű lehetsz, ha én néznék ki így...

próbálj megfeletkezni a magasságodról vagy fogadd el:))

az alakod biztos csodás és nem hinném, hogy a pasikat az érdekelné, hogy milyen magas vagy és szerintem teljesen felesleges megkérdezned egy pasitól, hogy milyen magas úgyis látod, hogy magasabb nálad

de ha nagyon zavar ne vegyél fel magassarkút és csíkos ruhákat, mert attól csak még magasabbnak látszol

2009. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

minden egyezik

ugyanilyen vagyok énis:)

ne zavarjon. keress magas pasikat azok ugyis helyesebbek:)

2009. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a bíztatást!..kicsit emelkedett az önbizalmam:P
2009. júl. 23. 18:53
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,te csak egyszerűen szereted,ha dícsérnek.A nők 99%-a szeretne így kinézni. :D
2009. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem azért írtam ki vmit hogy dicsérjenek.
2009. aug. 8. 13:07
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Uhh el tudom képzelni milyen zavaró lehet:S

Ezért örülök, hogy én pici vagyok, és inkább karcsú, mint vékony, összességében jó alakom van, de biztosan neked is:D De én soha nem lennék 170 centi, az nekem túl magas:S

2009. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!