Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a ducibb lányok...

Igaz az, hogy a ducibb lányok általában szőrösebbek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, én még erről nem is hallottam és akiket ismerek duci, vagy kövér lányokat mind nőiesek és alig van rajtuk szőr.

Én duci vagyok, viszont szőrös is szóval rám igaz :D De nekem pl. hormonproblémám van szerintem.

2009. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok ilyen összefüggésről. Szerintem nem igaz.
2009. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én nem vagyok duci (172/52) de nem vagyok az a "szőrtelen" típus. mondjuk elég sötétbarna hajam van, azzal függhet össze a dolog. 17/l
2009. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hajszíntől függ. Vagy horomonzavartól. :/
2009. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

én duci vagyok 176/90 és egyáltalán nem az a tipikus szőrös típus. persze rendszeresen szőrtelenítem magam, de ez sztem egy erősebb szőrzetű lánynál is megoldható. manapság nincs olyan kozmetikai probléma amire nincs megoldás!

én ismerek olyat aki nálam vékonyabb de 2x szőrösebb szval ez nem függ a testalkattól!

2010. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én voltam kövér kamaszként, de mivel az eredeti hajszínem szőke, ezért nem voltam sehol feltűnően szőrős :) Meg hát 11 éves korom óta szőrtelenítem magam.


25L

2010. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem igaz! én vékony vagyok és mégis ocsmány a lábszáram.
2010. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én duci vagyok,és nem mondanám magam nagyon szőrösnek.

Egyébként elképzelhető,hogy azok a lányok,akik a hormonproblémák miatt vannak meghízva,szőrösebbek.


06-14 13:47

Mennyire voltál duci?Mennyi idősen fogytál le,és hogyan?

2010. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én átlagos vagyok vagy ducibb (165 centi 60 kiló) és például nagyon sok vékony ismerősöm van akiknek a keze, a lába meg a hónalja sokkal szőrösebb mint az enyém
2011. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!