Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lesz még olyan szép, és híres...

Lesz még olyan szép, és híres modellünk, mint Palvin Barbara?

Figyelt kérdés

Szerintem ha nincs rajta smink, vagy ha kevés smink van rajta még akkor is szép.


[link]

[link]

[link]


2012. aug. 18. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lesz.
2012. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan nagy szám smink nélkül,de az adottságai persze figyelemre méltóak,de nem nagy szám,egyébként biztosan lesz,majd valamikor.
2012. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nála sokkal szebb magyar modellek is vannak, épp csak nincs pénzük ennyi önreklámra.
2012. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lesz és van is. Annyi,hogy ő tényleg szép lány,fotogén és van pénze a szüleinek,de az az igazság,hogy ilyen szép lányokat,vagy szebbeket máshol is lehet látni,csak éppen őket vagy nem érdekli a modell szakma vagy nincs pénz
2012. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nála szebb és okosabb modelljeink is...Barbival az egyetlen bajom, hogy akármilyen szép is, egyszerűen kilóg a szájából a kapanyél amikor interjút ad

"há' láttalak má'"

2012. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

igen!


[link]

2012. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem kiemelkedő, csak volt pénze benyomni magát a köztudatba. Biztos, hogy lesz, sőt, van is jelenleg is szebb modellünk. Nézd csak meg smink nélkül, átlag, csak jó adottságokkal.
2012. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem egy nagy szám. Smink nélkül egy teljesen átlagos lány. És ahogy a vele készített riportokat megnézem...Egyre jobban válik unszimpatikussá. Egyetértek a felettem válaszolókkal: vannak nála szebb modellek, csak nincs annyi pénzük...
2012. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
háááááát... őszintén megvallom, nem látok benne semmi különleges vonást. se sminkkel, se anélkül. vannak nála milliószor szebb "átlaglányok." tehát lesz szebb és különlegesebb modellünk is (:
2012. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szerintem nem szép, szebbeket látni néha az utcán, viszont modellnk jó. A modellek augy sem olyan hú de szépek (álltalában), ikább karakteres arcúak.
2012. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!