Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » El lehet úgy menni topmodellne...

El lehet úgy menni topmodellnek, hogy a combja felső részén halványan látható egy kicsi stria?

Figyelt kérdés
Vagy ez már nagyon nagy baj, és így már nem lehet modellkedni. Értem én itt a címplap fotózásokat, runway...etc. Pl. amit Palvin Barbi csinál. Lehet azt striás combbal? Nem feltünő, mégis látszik.

2012. júl. 8. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
dugig lehet az arca pattanással is, az se lenne baj, mert felismerhetetlenségik ki tudják photoshoppolni az embert.
2012. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Topmodellnek nem elmegy az ember, hanem azzá válik, mert olyan jó. :D
2012. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
elmegy topmodellnek hát meghalok: DDDDD én holnap elmegyek filmsztárnak de még nem tuti attól függ lesz e kedvem : DD
2012. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló (és részben második is)! Képzeld (öszpontosíts, még akkor is, ha ez neked nagyon nehezen megy), lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de jobban benne vagyok a szakmában, mint Te. Lehet, hogy te jobban értesz a színészkedéshez, bár a "hangulatomtól függ" megszólalásod miatt kétlem (tudom, ezt szarkazmusnak szántad, de nem sikerült). A kérdésem egyszerű. A válaszoddal meg csak az intelligenciaszintedről tanúskodtál. De abba is hagyom, mert visszaírsz a papolásom miatt, meg hogy én mire tartom magamat. De kérlek, következőleg akkor pötyögj, ha igen/nem válasszal és egy nyomós indokkal/érvvel érkezel! Köszönöm!

Első kommentelőnek köszönöm!:)

2012. júl. 10. 00:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Baromira benne lehetsz a szakmában, ha nem tudod, hogy striásan lehet-e modellkedni :DDD


Ha annyira benne vagy, kérdezz ott meg valakit az ügynökségnél :D

2012. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Benne vagyok a szakmában, ezért is olvastam el a kérdésedet. Te viszont tényleg nagyon benne lehetsz...ha gyakoriérdéseken érdeklődsz ezügyben...atyaég:D
2012. júl. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg nem vagyok benne a szakmában de érdekelne, és csak egy normális válasz érkezett.. szóval?
2012. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem akadály, bármilyen bőrhibát tudnak már javítani, persze legyen méály zsebed , de ha már úgyis elmentél topmodellnek akk nem számít
2012. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vok, én férfimodell vok, de első 3. órán elvittek bőrgyógyászhoz, ók mondták h az ilyesmit könnyen kezelik, ha picit lóg a bőr valahol, azt is, meg kb bármilyen bőrhibát.
2012. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!