Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Színes kontaktlencséről mi a...

Színes kontaktlencséről mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Barna szemem van,de szerintem nekem nem áll jól,pedig olyan szép a szemem formája,de magát a színét nem szeretem,mert teljesen "eltűnik",mert nem feltűnő.De pl kék,vagy zöld szemmel szinte hipnotizáló lenne,és nagyon nagyon szeretném,ezért eldöntöttem,hogy színes kontaktlencsét szeretnék,láttam is 9000-ért éveset.Nekem ennyit megérne,de nem tudom,szüleim mit zólnának hozzá.Nem engednék meg,és ezt meg is értem.Szerintetek jó ötlet hogy ezt akarom,vagy nem?

16/L



2012. aug. 19. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is szívesen kipróbálnám a színes kontaktlencsét, mert nekem ilyen f*sbarna (zöldesbarnás) színű szemem van... Amúgy én is 16 vagyok, de szertinem csak évek múlva prónálnám ki, még nem. :)
2012. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Oooh 9ooo ért hol láttál?

Am szerintem a lényeg az hogy jól érezd magad...ha ez annyira gátol akk ne emiatt csezdel:D

2012. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]


itt csomó féle van :)


és szerintetek nem korai?Nem festem a hajam,meg ilyenek,ez lenne az egyetlen "mű" rajtam.Mondjuk én még várok vele,szüleim nagyon lecsesznének..:(

2012. aug. 19. 19:04
 4/15 anonim ***** válasza:
szüleid miért csesznének le? szerintem semmi durva nem lenne abban, hogy ha 16 évesen ilyen lencsét akarnál hordani. :) mondtad már nekik, vagy még nem mered?
2012. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem merem,mert tudom,mit válaszolnának,nem értenék,miért jó ez,meg azt mondanák,h így is szép a szemem.De nekem annyival nagyobb önbizalmam lenne,ha végre világos szemem lehetne...És ha el sem mondanám nekik? Mondjuk titkolni úgysem tudnám.:/
2012. aug. 19. 19:10
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan mondjad meg nekik, és azt is hogy több önbizalmad lenne tőle. ez csak egy kis változás, lehet hőgy eltudnák fogadni, főleg úgy, hogy ha semmi "mű" dolog nincs rajtad. :) vagy pedig várj amíg 18 leszel, akkor már biztos nem szólnának bele. :)
2012. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már volt vagy 6 féle színes lencsém, egyik sem volt szép. Mindennapos használatra teljesen lehetetlen hordani mert homályosan látsz benne néha és természetellenes a mintája amitől elég gáz az egész. Mindenki látná hogy kontaktlencséd van.

Szerintem ha feltűnőbb szemet akarsz akkor emeld ki sminkkel. Azzal többet érsz mint kontaktlencsével. Az legfeljebb buliba használható.

2012. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen,ezen én is gondolkoztam,h először csak 1 naposat veszek,vagy ha ki lehet próbálni,először kipróbálom,mert félek attól,h nagyon mű lenne a hatása :S köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2012. aug. 19. 19:16
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem szép a barna szem...
2012. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem zöld a szemem, de nem szép...szerintem a barna szem a legszebb...
2012. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!