Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ilyen göndör haj jól néz ki?

Az ilyen göndör haj jól néz ki?

Figyelt kérdés

Nos, kb. ilyen hajam van, csak frufruval és egy kicsit laposabb, de így is úgy érzem, hogy nagyon kiáll, meg alsóban nagyon sokat csúfoltak vele, ezért mindig ki akarom vasalni, de állandóan visszagöndörödik és nem tudok mit kezdeni vele. :S Utálom nagyon és totál nincs önbizalmam emiatt, mert alapból az arcom nem olyan vészes, de a hajam borzalmas. Sokan mondják, hogy milyen jó a göndör haj, meg milyen szép... én nem hiszem. Lehet ez vonzó bárki számára??


[link]


2012. aug. 20. 13:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
55%
Az az arctól is függ...nem küldesz képet?
2012. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Nekem bejön. Tetszik

Ezért inkább téged néztelek volna meg mint ezt a celeb pitsát.

2012. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem privát bejön!
2012. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
70%
Nekem be jönne,szerintem örülj hogy ilyen hajad van kevés nönek van ilyen szoval mondhatni hogy egyedi:))
2012. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem tetszik az ilyen haj, enyém sajnos nem ennyire erősen göndör.

Amúgy ha használsz hajhabot, vagy hajzselét, akkor sokkal jobban összeáll, nem lesz olyan "szöszös", és akkor tényleg nagyon szép tud lenni.


A göndör haj vasalása nem egy okos dolog, mert sokkal sérülékenyebb a szerkezete miatt, és idők kérdése, hogy kb egy marék szalma legyen a hajadból, ami aztán gyökkettővel fog nőni, hogy még csak le se tud vágni rendesen a töredezett részeket...


Nézz szét neten, tippek után, de szerintem ne vasald, értelmetlen... Ráadásul, mint írod, nem is marad úgy, mert visszaugrik.

2012. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
70%
szeretem a gondor haju lanyokat
2012. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Csak nem vagyok nagyon magabiztos annak ellenére, hogy alapból nagydumás csaj vagyok, nagyon sokat csesztettek más lányok már a hajam miatt. Ezért kérdeztem meg, hogy mások mit gondolnak erről.
2012. aug. 20. 13:25
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem göndör hajam van, és állítom, hogy ez a legszebb rajtam:) Csak tudni kell megfelelően kezelni. Én hajmosás után kifésülöm, teszek rá hajhabot, és ilyenkor nagyon szépen göndörödik be, egyáltalán nem lesz szálas, meg semmi.

Bár az enyém inkább "loknis", ennél "nagyobb" hullámok vannak benne. Kb ilyen:

[link]

Sajnos kicsi a kép, jobbat nem találtam. :)

2012. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennek a csajnak természetes göndör haja van akkor én vagyok a szőke, kék szemű herceg a fehér lóvon.
2012. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már miért ne nézhetne? Nekem tetszik a fenti linkkel ábrázolt is.

Az enyém alapvetően az a tipikus enyhén hullámos, "nagyon gagyi", semmilyen formájú lenne, mindemellett persze vékony szálú és tartástalan is, szóval nem kevés időmbe telt megtalálnom a kellőképp kompetens fodrászt magamnak (az előzőek még a dauerre is rádumáltak, jól el is cseszték, ugyanúgy lelapult két héten belül a hajam), aki nyesett neki egy macerásan kezelhető, de legalább valahogyan kinéző fazont. Most pedig kénytelen vagyok minden hajmosás alkalmával balzsamozgatni és átvasalni a loboncot, hogy normálisan álljon. Hidd el, nem szeretnél a helyemben lenni.:D

2012. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!