Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (Leginkább 16-20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (Leginkább 16-20 évesek)! Mi a véleményetek a picit hosszabb göndör hajról?

Figyelt kérdés

[link]

oldala és hátulja kb ilyesmi,de elöl teljesen más,mert nekem picit erősebb szálú a hajam,és nem ennyire göndör.

Azt vettem észre,hogy a lányok egy részének tetszik,de a szebb lányoknak nem igazán jön be.Nekik inkább a rövid,egyenes zselézett haj meg a hasonlók.


2012. júl. 29. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem pl. bejön.:D De nem ez számít igazából, hanem a belsőd.. :) 17/L
2012. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Balázspalis?
2012. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én speciel utálom ha egy férfinak göndör a haja. De azt is ha akár 3 centinél hosszabb. Egy emberen nem rossz, az Lionel Messi, bár neki se vállatsuhantató haja van:D Skinhead kopasz srácok 4ever!:P
2012. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem Balázspalis. Inkább Marco Simoncellis( [link] ),csak nem mikrofon és rövidebb is. :D
2012. júl. 29. 21:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez Pumuklis. Béna.
2012. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem ilyen,csak a színe,és a "göndörsége". Sokkal rövidebb és nem mikrofon. :D
2012. júl. 29. 23:43
 7/14 anonim válasza:
Jol latod, 1-1 lanynak bejon de ha a tobbsegnek szeretnel tetszeni akkor inkabb vagasd rovidre. Nem akarlak megserteni, de mi ezt egy kicsit "igenytelennek" tartjuk. 19/L
2012. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a hozzászóló aki mondta, hogy vágasd le, nem normális. Gondolom nem véletlen hagytad meg ilyenre, amikor tisztában vagy vele, hogy nem ez számít a divatnak. Te így vagy egyedi, én az egyedi embereket szeretem a legjobban, de a göndör hajért egyenesen bolondulok. Nekem még mikrofon hajú pasi is tetszett, mert kilógott a többi közül. Azért mert a többségnek ez tetszik, nehogy levágasd!;) 18/L
2012. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7-es: attól, hogy valakinek göndör, nem igénytelen... Egy göndör haj is lehet ápolt és igényes.-.-"
2012. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Neeem, nem tartjuk igénytelennek! Beszélj a saját nevedben! :)

Kedves kérdező: Ugye még nem vágtad le?? Mondd, hogy nem! Mert én kifejezetten oda vagyok az ilyen hajért!! Inkább örülj neki, hogy egyedi és stílusos. Az én hajam élénk vörös, sé eszemben sincs átfestetni, pedig kaptam már rá nem egy negatív kritikát. Egyébként szerintem nagyon szexi ez a borzas frizu, biztos jó lehet beletúrni!! :D

Egyébként meg, ha neked tetszik, hagy meg. Ha nem... akkor meg ne. :) Ne érdekeljen, mit gondolnak mások. Én bevállalom azokat a dolgokat, amiket szeretek, és az utóbbi időben már eszükben sincs megszólni miatta. Egyébként sok fiúnak bejön a gondolkozásmódom... mármint szinte az összes utálja a zenéimet, de másnak nem néznék el.

Próbálj te is így élni, odalesznek érted a csajok! :DD

16/L

ui.: ha már ilyen jó a hajad, alaktsd ki köré a stílusod.

2012. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!