Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki,...

Szerintetek hogy nézek ki, csúnya vagyok? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. aug. 21. 02:20
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim válasza:
szerintem nem vagy csunya de ezt miért kérded? talán bejön egy srác és neki akarsz tetszeni? vagy mondta alaki hogy csunya vagy ?
2012. aug. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim válasza:
53%

Egész jó :) nem mondanám hogy csúnya.

csak érdekes :)

2012. aug. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

miért érdekes?:O

amúgy igen..

2012. aug. 21. 02:29
 4/57 anonim válasza:
azért mert mondta egy fiu hogy csunya vagy??
2012. aug. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
egyik csaj ismerősöm azt mondta hogy ő legalább néz ki valahogy..(ő csúnya bőr ronda haj semmi alak) és az egész családom kövérnek tart.. de nem értem miért.?
2012. aug. 21. 02:43
 6/57 anonim ***** válasza:
63%

.. én már az első képtől fogva imádom a szemeidet, jó, igaz, ez nem a te előnyödre írható vagy hogy mondjam, hanem az én mániám... ettől függetlenül biztos vagyok, hogy sokan irigyelhetnek.

A zöld szem a legkülönlegesebb, mert annyira ritka. De oké, nézzünk nem alap adottságot.


Ahogy említetted az alakot, hát igen... nem tudom, esetleg szüleid mennyire vékonyak, vagy ilyesmi? Mert ha nagyon-nagyon, akkor lehet azért látnak annak.

Mindenesetre én úgy látom, te foglalkozol az alakoddal (nem a külsőddel, hanem az alakoddal), ami dicséretes alapjában véve. Szép alakot nem könnyű hozni, tartani. És van, akiknek talán sosem lesz jó alakjuk. Te a helyedet teljes mértékben megállnád szerintem.


Külső... látszik, hogy a hajaddal is foglalkozol. Ez nem nagy szó, mégis képes nem egy, nem kettő lány elhanyagolni... undorító tud lenni sajnos... de neked szép, ápoltnak tűnik. Összességében én mindenre igényest mondanék, de tényleg, ez pedig hogy valaki akárcsak túlsúlyosnak is - ami enyhébb kifejezés - nevezzen, az igencsak eltúlozza. :)


Én részemről köszönöm a többiek nevében is a képeket egyébként, ritka, amikor valaki normális, és ehhez van is egy külseje. 18F

2012. aug. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
58%

Ja, és igen.. ha valaki nagyon dagadtozik (ez főleg ugye a kis csontsoványaknál jellemző), mondd meg neki nyugodtan, hogy már most nőiesebb vagy mint ő, vagy bármelyik pajtása. Sejtem a többi haverja is egyszinten lenne ilyen kiejelentéssel.


Nem jövök sablonokkal, de az viszont tény, hogy inkább legyen rajtad valami plusz, mint nagyon nagyon vékony legyél.

2012. aug. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya ;)
2012. aug. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
Te csúnya?és kövér is?hát nem tudom kimondta,de szerintem ő se lehet valami szép,vagy csak irigyek rád.Szerintem szép vagy és kövérnek egyáltalán nem vagy kövér,én amúgy is inkább azt szeretem,ha van mit fogni egy lányon,és nem egy elől deszka,hátul léc.
2012. aug. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
Kövérnek??? Haha, hallottál már az irigy emberekről? Na ők állítanak ilyen valótlan dolgokat! Csinos vagy, formás a popsid, szépek a lábaid. Az arcod pedig gyönyörű! Köszönöm, h megcsodálhattalak! :)
2012. aug. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!