Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kisgyereknek szép voltam, és...

Kisgyereknek szép voltam, és amilyen szép voltam akkor, most olyan csúnya vagyok. Annyira depressziós vagyok a külsőm miatt, hogy emberek közé sem szeretek menni. Miért változtam csúnyává?

Figyelt kérdés
Szép kislány voltam még 5-6 évesen is, látom a képeken, és mások szerint is az voltam. Aztán elcsunyultam, de nagyon. Hatalmas orrom lett, pedig olyan pici és arányos volt, pattanás utáni hegek díszítik az arcom, alacsony és aránytalan vagyok. És 22 éves. Változi pozitív irányba már nem fogok. Van egy olyan mondás, hogy csúnya gyerekből szép felnőtt lesz. Ezek szerint ez fordítva is igaz.
2012. aug. 9. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Biztos nem is olyan vészes :)

Én kicsit csúnya voltam kiskoromban, aztán 6-12 éves koromig nagyon csúnya voltam, most TALÁN kezdek alakulni (vagyis az arcom), de én is alacsony és aránytalan vagyok :/ ezért én sem szívesen megyek emberek közé.

Szerintem csúnya ember nem létezik, mert mindenkiben van valami szép :)

Valakinek te vagy/leszel a legszebb!

15/L

2012. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, meg köszi hogy vigasztalsz, de hidd el, olyan ember nincs, akinek külsőre is tetszeni fogok, hacsak nem vak.
2012. aug. 9. 23:11
 3/15 anonim ***** válasza:

én is szép gyerek voltam ( vagyok elvileg) biztos hogy nem vagy csúnya:) Küldj képet privátba,tuti hogy nem vagy csúnya:)

16L

2012. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért mondod ezt? Én még hiszek benne, hogy léteznek olyan emberek akik nem csak a külsőt nézik. Csak hát elég kevesen vannak és nem tudni, hogy hol kell keresni őket.
2012. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ez érdekes. én kicsi koromban inkább bájos voltam, és elég pufók arcom volt. na, még ma is akkora fejem mint egy kosárlabda, hiába fogyok le, az sem segít. :)


próbálok olyan hajat vágni magamnak, amitől előnyösebbnek tűnik a fejem, és olyan cuccokat hordok, amiben nem úgy nézek ki mint egy bálna :)

van egy párom, aki úgy szeret, ahogy vagyok, és néha még én is szépnek látom magam.

van egy barátnőm, aki 12 évesen úgy nézett ki, mint egy ronda cigány kisfiú, ma meg bámulatosan szép :) 25 éves.


amúgy ne mondj le magadról, inkább spórolj plasztikai műtétre! :) egy orr még nem a világ, lehet rajta változtatni. a hegeket is lehet kezeltetni sokféle módszerrel, csak nézz utána!


ne mondj le magadról 22 évesen, 10 év, és pár műtét után te is lehetsz olyan, amilyennek szeretni tudod majd magad. és még másoknak is tetszeni fogsz! :)

2012. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kenj magadra 100kg-os sminket,az hátha segít és menjél el fodrászhoz.Ápold valamivel az arcod,sportolj stb a legjobb az lenne ha feltennél magadról egy képet,lehet nem is vagy csúnya


Aki a külsődet nézi azzal ne is foglalkozz.a belsődért szeressen

2012. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden csúnya nőből lehet szépet csinálni, főleg hogyha gyerekként szép voltál, nem lehetsz olyan ronda most sem, annyit nem változik az ember hacsak el nem hanyagolja magát. Persze, nem lesz a nagy orrodból kicsi, de épp ezért mással kell hódítanod, arról meg elterelni a figyelmet. Mondjuk kiemelni a szemed sminkkel, a hegeket eltüntetni a bőrödről, az alakoddal ha gond van lehet segíteni diétákkal, tornával, sporttal. Sokat számít az öltözködés és a frizura is... nagyon is. Legyél merészebb, egyedibb.

Mindezek nélkül én is csak egy csúnya átlag alatti csaj lennék. Ezekkel együtt pedig az emberek kifejezetten szépnek látnak. Csalás valamilyen szinten, de mit számít. Én is jobban érzem magam így mint rondán. Kezdjél te is valamit magaddal.

2012. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Biztosan van neked is olyan ismerősöd, akit első ránézésre csúnyának találtál, aztán megismerted, és már egyáltalán nem zavar a kinézete. Az ember személyisége csodákra képes, a saját külsejét is meg tudja szépíteni mások szemében. Csak nézz körül! Szerinted kizárólag szép emberek járnak párban? Ha így lenne, már kihalt volna az emberiség! Meg aztán kérdezd meg az ilyen párokat, hogy milyennek látják egymást! Tudod, mi lesz a válasz? Szépnek! Te is meg fogod találni azt, akinek a világ legtökéletesebb teremtménye leszel. Addig meg ne a tükröd bámuld lógó orral, hanem élvezd az életet! Kétségtelenül vannak tragikus sorsok, de néhány hegből és az átlagosnál kicsit nagyobb orrból kár ekkora hűhót csapni. Nagyon kevés ember van, aki tényleg szép, legtöbben átlagosak vagyunk, mégis megtaláljuk a helyünket a világban.
2012. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem a gyerekkori képeimet,hát elég ronda és elég szerencsétlen (esetlen)lány voltam.Az esetlenségem elmúlt,de nem lettem szép egyáltalán,sőt, ha lehet mondani, felnőttnek zavarbaejtően ronda lettem.Viszont sportoltam,ezért elég izmos és magabiztos vagyok.És nem foglalkozom az arcommal.Szerintem a kedves modor és a nyílt tekintet sokmindent javít. De azért nem szeretek tükörbe nézni,az biztos,ezért nem festem magam és hosszú hajat hordok,mert se hajszárításkor,se fésülködéskor nem kell tükörbe néznem.Sokszor észreveszem,hogy eléggé megbámulnak az utcán,jól tudom,hogy a csúnyaságom miatt,de én azért mosollyal viszonzom.Ebből még nem jöttem ki kellemetlenül egyszer sem.Néha a páromat sajnálom egy kicsit,hogy nem vagyok átlagosabb,de ő szeret és elfogad ilyennek.Neked is ilyesmit kívánok,muszáj elfogadnunk magunkat,különben nem várhatjuk,hogy mások is elfogadnak majd.
2012. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

járok egy közértbe, ahol van egy csúnya, előnytelen arcú eladólány. de olyan iszonyat kedves, barátságos és segítőkész, hogy ez megszépíti a szememben. vastagon teszek rá, h nagyobb az orra, vagy pattanásos, vagy épp előnytelen az alakja.

inkább mindenhol ilyenek legyenek mint műkörmös szolis cicababák, akik még köszönni sem tudnak a vevőnek.

2012. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!