Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldökpiercing! Mennyire fáj...

Köldökpiercing! Mennyire fáj a szúrás? Kinek meddig tartott a gyógyulási idő? És tényleg lehetséges, hogy a szervezeted nem birja és kilöki magából?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Fájt, de elviselhető. Kb 2 hét volt, mire teljesen meggyógyult. Én kaptam valami fertőtlenítő szert, ahol szúrták, sajnos nem emlékszem a nevére. Avval kellett kenegetni, és megforgatni párszor.


Nekem már több éve megvan, terhes is voltam (3x) olyankor kiszedtem, de még így sem nőtt be. Épp most tettem vissza pár napja :)

2012. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szúrás nem olyan fájdalmas. Amikor sok éve csináltattam, akkor az volt nekem a második piercingem, és eléggé ráidegeltem magam hogy mennyire fog fájni, és konkrétan akkor ájultam el majdnem, amikor kész volt és indultam volna el, hát le kellett kicsit ülnöm amíg jobban leszek...

De utólag tényleg nem gáz.

Ha vigyázol rá, akkor hamar begyógyul. Ne akadjon bele öv, vagy a ruhád, vagy bármi, mert nagyon fog akkor fájni, és tiszta genny lesz. Meg fertőtlenítsd rendesen.

Hosszú évek alatt sem lökődik ki teljesen, de a bőr el fog vékonyodni eléggé. Nekem az ékszer ívelt szárát már csak kb. félig fedi el a bőr. De teljesen kilölődni szerintem nem tud, csak hát nem olyan szép így.

2012. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!