Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak itt GYK-n szép nők és...

Vannak itt GYK-n szép nők és jóképű férfiak is (lent)?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom,hogy akik ide írnak azok mind kockák(Pl ha egy lány képet tölt fel írják,hogy itt úgyis mindenki irigykedik,mert Ők rondábbak stb)

Tegnap egy kérdésnél írta az egyik hozzászóló,hogy ide úgyis olyan férfiak járnak akik még életükben nem érintettek nőt.

Hát én személy szerint nem érzem magam ilyen nőnek,nem azért írok,mert magányos vagyok,vagy nincs jobb elfoglaltságom.

Egyszerűen néha munka után leülök és olvasgatok kicsit.Sőt még rondának sem érzem magam.

22l


2012. aug. 22. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Én sem érzem magam rondáak, mondjuk hogy úgy átlagos vagyok

és nem csak a kockák írnka ide pl én olvasok, sportolok, rajzolok és nem csak ezt csiánlom

2012. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok csúnya.. sőt szerintem itt sokan nem csúnyák.. de hát valaki a szüleitől kérdezget, valaki a barátaitól, valaki meg itt :)
2012. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok se csúnya se kocka se magányos csak mármár kényszeresen segíteni akarok az embereken.
2012. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

Utolsó válaszoló,ezzel már én is így vagyok.Örülök,ha hasznosnak találják a tanácsaim és jól esik,hogy másnak segíthettem:)

2012. aug. 22. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, feldobja a napom ha a mókuskerékből hazaérve valakinek örömöt vagy kis megkönnyebbülést hozhatok az életébe, ha csak egy apró dologban is.
2012. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vannak
2012. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak, én speciel szerintem szép nő vagyok.
2012. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!