Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fémallergiás vagyok de szeretn...

Fémallergiás vagyok de szeretnék szájpiercinget. Mennyire veszélyes ha pl orvosi fémet tetetek be?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem próbálj ki párfajtát, úgy tudod csak tesztelni. és ne az elején,mert akkor alapból is begyulladhat (amiért nem a piercing anyaga a felelős, hanem a ténye hogy ottvan=). rakass sztem első 2hétre szilikon szárasat vagy műanyagot (nekem több helyre is azvolt elsőre, és nagyon szépen gyógyult)
2009. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rakass bele szilikonszárút vagy acélszárút vagy müanyagosat..
2009. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is fémallergiás vagyok. Nyelvpiercinget akartam már vagy 16 éves korom óta, de nem mertem emiatt. Aztán írtam egy palinak,aki ezzel foglalkozik, és azt mondta,orvosi fémre nagyon nagyon ritkán allergiásak az emberek,de ha netán mégis,akkor van bőrbarát műanyag. Megcsináltattam, és tényleg semmi bajom vele. Hamar gyógyult, semmi komplikáció nem volt. Szerintem próbáld meg, bírni fogod te is!

21/L

2009. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi:D
2009. júl. 25. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!