Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen bankszámlát nyissak,...

Milyen bankszámlát nyissak, hogy Ebayen tudjak vásárolni? Ugye az a bizonyos dombornyomott kártya muszály. Hol vonnak le legkevesebbet vagy esetleg semmit? Csakis kizárólag Ebayes vásárláshoz használnám azt a fránya kártyát!

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos hozzá dombornyomott, elég egy számla is, és paypalra lehet utalni pénzt normál banki átutalással és onnan lehet fizetni. Ezen kívül vannak még a bankoknak virtuális netes kártyái, ott is lehet nézelődni.
2012. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Unicredit a paypal bankja, szerintem ott nyiss számlát, és mastercard vagy visa kártyát igényelj, mert csak az a kettő jó.
2012. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És sok a kezelési költség, a számlanyitás meg hasonlók?
2012. aug. 23. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem válaszd az AXA-t. Az egyetlen költséged a 3. év után 3 évente 1000 forint, ami a kártya díja.

( számlanyitás, számlavezetés, átutalás díja 0 ft.)

2012. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A mastercard tökéletes !A lényeg az ,hogy devizában tudjál fizetni!Netes számlacsomagot csináltatsz és hozzáadod a pay palon a netszámládat elsődlegesen ,ha akarod a gyökérszámlát is felveheted igy a fizetéskor automatice vonja a pénz az elsődleges számládról a pay pal. Csak ügyelj legyen pénz a netszámládon ,mert nem sikerül a tranzakció!

Szerintem biztonságos én nem is küszködök a netes számlával egyből a gyökér számlámat adtam meg elsődlegesnek.

2012. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! és Axa-val lehet paypallal ebayen fizetni?? Nekem az lenne a lényeg!
2012. aug. 28. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet hát, azért mondom.

(Visa Classic kártyát válassz)

2012. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A mastercard ingyenes a visa 4000Ft-év ha jól tudom!
2012. aug. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen bárhol nyithatsz számlát, a lényeg hogy a kártyád Mastercard vagy Visa legyen. A többi nem lényeg.
2012. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!