Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiú jóképű és...

Lányok! Ha egy fiú jóképű és jó alkata van, csak a szemöldöke vastag, ezért kozmetikusnál gyantáztatja, az nem baj?

Figyelt kérdés
Nekem mindig azt mondják, hogy amelyik fiú gyantáztat akárhol is az b*zi. Szerintem nemtől függetlenül tenni kell a kinézetért, jól gondolom?

2012. aug. 23. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem hogy jön ide az alkat, meg hogy jóképű. egy löttyedt testű ronda arcú fiúnál is gáz, ha összeér a szemöldöke. ugyanakkor az is fura, ha ezért elmegy kozmetikushoz. venni kell egy szemöldök csipeszt és otthon kiszedni. de elég középen, ha összeér, esetleg ha irdatlan vastag, akkor kicsit vékonyabbra... kicsit! de az, hogy egy fiú rendszeresen kozmetikushoz jár, az azért elég b.zis!
2012. aug. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
irdatlan vastag, kb30-40 szálat azért durva lenne szemöldökcsipesszel nemde? :D
2012. aug. 23. 00:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal, hogyha ezért lebu...nak. Az az ő értelmi szintjüket minősíti. Könyörgöm, 2012-t írunk! Amikor tini fiúk ezrei vasalják a hajukat konkrétan bele a szemükbe, nekem csak az jut eszembe, hogy béna, de nem fogom ezért leköpni. Vagy a körömlakkozás. Az se nagy dolog.

És valaki, aki törődik a bőrével, és természetesre szedeti ki a szemöldökét, akkor már megszóljuk? Ennyi erővel ne is fessék a hajukat és szoliba se járjanak a pasik.

A lényeg hogy az igényességre törekedjen egy férfi, és ne lehessen kiszúrni száz méterről már, hogy ott jön egy cicafiú.

Még valami. Az igénytelen emberektől mindig meg fogod kapni. Aki úgy gondolja, hogy egy férfinak elég a szappan, a fogkrém és a borotva (már aki használ ennyit), az úgyis csak bu...ni fog.

2012. aug. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30-40 szálat kiszedni? túléled, nem? férfi vagy!
2012. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!