Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek mi a jó abban, ha...

Nektek mi a jó abban, ha hamis márkás táskával feszíthettek? Nincs ennél cikibb.

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem...

Kortól, stílustól függetlenül olyan büszkén lengetitek a karotokon a jobban, vagy kevésbé jobban sikerült koppintásokat...


A 90 százalékukról messziről látszik, hogy mekkora kamu. Inkább akkor egy noname táska, nem?! De ez így nagyon gáz.


Főleg akkor szakadok a röhögéstől, amikor egy lány/nő úgy próbál felöltözni, mint aki nagyon drága dolgokat visel és az elit rétegből származik, tipeg a tűsarkújában, a könyökhajlatára akasztja nagy méretű kamutáskáját, és fejét büszkén felcsapva vonul...

Ezen jót röhögök mindig.


Ez miért jó? Mindenki látja, hogy gáz. És a kamutáska tulajdonosok biztos tudják, hogy nem eredetit vesznek, tizedáron nem lehet hozzájutni azokhoz a márkákhoz, meg hát látszik hogy milyen gagyi.


Akinek van ilyen táskája, mi a jó benne?

Tudom egy eredeti táska szinte már státuszszimbólumnak számít, de akinek nincs rá pénze, az nem fog egy ilyen táskával menőbbnek látszani.



2012. aug. 24. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:

első: de igen, minden a pénzről szól, sajnos.

kérdező: "[...] egy lány/nő úgy próbál felöltözni, mint aki nagyon drága dolgokat visel és az elit rétegből származik [...]". Azt hiszem, ebben a mondatodban már válaszoltál a kérdésedre. (egyébként inkább tinilányokra jellemző ez, vagy fiatal főiskolás lányokra, akiknek nem kellett még pénzért dolgozniuk)

2012. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Megvédeném a kérdezőt az első válaszolóval szemben. Éppen arra akarja felhívni a figyelmet, hogy a márka nem minden és sokkal jobb egy egyszerű (akár olcsóbb) ruhát, táskát hordani, mint, hogy valaki azzal váljon nevetségessé, hogy olcsó utánzatokat visel státusz-szimbólumként.


És igen, egyetértek a kérdezővel. Nem szégyen az, ha valakinek nem LV táska fityeg a vállán. Kevés pénzből is fel lehet öltözni stílusosan.

2012. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
nem mindegy miben feszít? ez csak a kis p*csa lányok között okoz ekkora vitát.... mást meg egyáltalán nem érdekel, főleg a pasikat...
2012. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, erre próbáltam célozni, hogy nem ez a minden, mégis rengeteg embernek csóróként is az az első, hogy úgy nézzenek ki, mint azok, akik havi több százezret költhetnek el csak öltözködésre.


Nyilván egy aki megengedheti, az tegye, vegye az eredetit, ugyan kit zavar?


De ezekkel a kamukkal tényleg csak nevetségessé teszik magukat, látszik, hogy belebetegedve hajszolják annak az életnek a látszatját, amit nem kaphatnak meg.


Még az elsőnek: Én mindezeket harminchoz közeledő, önálló nőként mondom. Én sem engedhetek meg magamnak ilyen luxus termékeket, de mégsem nevettetem ki magam ilyen hamisítványokkal. Nem ettől lesz valaki menő.


De lányok, végül is, miért ne?! Az egyhangú városi szürke hangulatot néha feldobjátok ezzel a "viccel", pár perc jókedvet nekem ezzel mindig okoztok.


Csak kíváncsi vagyok rá, hogy akinek ilyen táskája van, milyen érzésekkel viseli "menő" retiküljét, több önbizalmat adhat egy csámpás LV logó a táskán?!

2012. aug. 24. 16:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bírom, h megveszik a vaterán 30 ezerért a kamu LV-t, mikor annyi pénzből simán lehetne venni egy kevésbé márkás, de EREDETI táskát. Ami nem kínai szagú műanyagból van, és nem megy szét két hónap után.
2012. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se értettem soha ezeket. LV utánzatból rengeteget látok, nem értem a lényegét, akkor se, ha eredetit veszel, szerintem csúnya, egy egyszínű, szépen kidolgozott bőr ezerszer jobban mutat, de a kamuktól falra mászok.

A legjobb meg, mikor pár betűvel változtatják meg a márka nevét, meg az ilyen szépségek...

2012. aug. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyenem, nem is kellene, mert nem tetszik.

Ellenben ha valakinek tetszik, az miért ne hordhatná? Miért nevetséges valaki, ha egy adott ruhadarab/cipő/táska tetszik neki, ami nektek nem?

2012. szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem az adott márkáról van szó és nem arról, hogy tetszik nekünk vagy sem, hanem arról, hogy nevetséges amikor valaki gagyi, rossz minőségű utánzatot hord, ahelyett, hogy ugyanennyi pénzért venne egy kevésbé márkás, de mutatós darabot.
2012. szept. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De ha nem tetszik neki a kevésbé márkás, (szerinted) mutatós darab, mert épp a hamisítvány találja el az ízlését, nem lehet ráerőltetni, és az ízlését megkritizálni, ha pont az tetszik neki, mert nem biztos, hogy az a célja, hogy másokat megvezessen, hátha elhiszik, hogy eredeti...

Mindenkinek a maga dolga, mit hord...

2012. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nekem pl nagyon tetszik egy karóra, 200k a bolti ára,

bele vagyok zúgva, de nincs rá pénzem nyilván, akkor most feszítsek egy csúnya 1000Ft-ossal, vagy feszítsek egy gyönyörű hamisítvánnyal? mert ugyan ki mondja meg az utcán, hogy az nem gyémánt meg arany meg ezüst kerámia kirakásos drága márkás szar?

nekem tetszik ez gagyin is, mert tényleg nagyon szép...

Majd ha dolgozok esetleg külföldön és meg is fizetnek akkor veszek egy igazit :)

2012. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!