Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 21 éves lány vagyok, aki nagy...

21 éves lány vagyok, aki nagy önbizalomhiánnyal küzd, mivel nagyon kicsik a mellei (70A). Ezért nem érzem magam igazi nőnek. Mit tudnék tenni, azért hogy igazi nőnek érezzem magam?

Figyelt kérdés
Próbálok úgy öltözködni, hogy tetszem magamnak, de bármit is veszek föl, nem tetszem magamnak.Nem merek párkapcsolatot létesíteni, mert félek, hogy nem fogok tetszeni a srácnak.

2012. aug. 24. 19:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, rengeteg lánynak/nőnek vannak kis mellei.Ezen változtatni nem lehet, hacsak nincs rengeteg kidobni való pénzed...de nem érné meg, esetleg extrán push up-os melltartóval tudnál ezen segíteni, de egyszer a melltartó is lekerül.... És hidd el a barátodnak úgy fogsz tetszeni ahogy vagy, akkora mellmérettel amekkora van!
2012. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Kép?

Önmagában a kis mell semmit sem jelent, a világ egyik legjobb nőjének sincs nagy:

[link]

2012. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus. Nem normális hogy egy mellméret határoz meg nálad mindent és emiatt nem érzed igazi nőnek magad. Egy pasi sem a melleid miatt fog szeretni, hanem a te egész lényedért, és ha téged szeret a kis melleid is tetszenek majd neki. Vagy te talán azt szeretnéd hogy a melleid miatt szeressen valaki?

Nekem is ugyanilyen kicsi van, csak én nem vagyok ilyen vékony hozzá. Mégsincs vele bajom, nem zavar. A párom szereti, a pasiknak mindig kedvence voltam a suliban is. Pedig bőven volt nagymellű csaj is. Mégis én tetszettem. Ezzel csak azt akarom mondani hogy ezen semmi nem múlik, nem kéne hogy számítson nálad sem hogy kicsi a melled. Nem értem téged miért zavar? Biztos van valami oka.

2012. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem a mellméreted határozza meg, hogy kivagy, hanem a tetteid és az egyéniséged.

Pszicológus segíthet.

Ne aggódj sok srácot nem a mellméreted érdekli, akik meg csak az érdekli, azzal ne is foglalkozz, nem érdemli meg.

Pedig igazi nő vagy.:)

2012. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Több barátnőm is panaszkodott már, hogy kicsik a mellei. Ilyenkor csak annyit szoktam mondani, hogy nekem sincs lapátkezem, úgyhogy így tökéletes ;) Te se aggódj emiatt, a kis mellek általában szebbek, érzékenyebbek és kényelmesebbek. Ha amúgy nem vagy csúnya és a személyiséged is vonzó, a mellméreteddel sem lesz gond.


25/F

2012. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna...Ugyanez a helyzet velem. És utálom hogy pont nekem kell mellek nélkül élnem:(

Avril melleit elfogadnám. De nekem abszolút semmi nincs:(

Szar az élet.

2012. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kicsik a melleim,mégis imádnak a fiúk.Sok fiú haverom van,és már több hosszabb,rövidebb kapcsolaton vagyok túl(egyiknek sem a melleim mérete miatt lett vége). Tudom hogy nehéz elfogadnod magad, de csak így lehet normális kapcsolatod.
2012. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem emiatt nincs önbizalmad.

Ha nagyobb melleid lennének, akkor mást találnál magadon, ami miatt bizonytalan lennél.

2012. aug. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
A legtöbb kis mellű lány azért nincs megelégedve a melleivel, mert úgy egyébként az arcával sem. Legalábbis ahogy én észrevettem. Azt írta vki fentebb, hogy ha máskülönben szép vagy, akkor nincs semmi gond, de arra is gondoljunk azért, hogy a lányok többsége nem tartja magát szépnek, és ennek általában vmilyen gyerekkori sérelem az oka. Na, meg persze, mindig mindenből ki kell tudni a legjobban :)
2012. aug. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

nekem is ez a problémám.

A mellem kicsi, az arcom ronda, borzalmas:(

2012. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!