Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan alacsony, vékony pasi, aki igazi PUA és nagyon jól tud csajozni? De olyan alacsony, vékony alkatú srác, akinek megy a csajozás? Ha igen, tudnátok nekem segíteni, hasznos tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Én nem tudom elhinni, hogy egy 170cm alatti, vasággyal 40kg-ós srácnak lehet barátnője és tud csajozni úgy igazán, ezért kéne egy kis támogatás, ösztönzés, ha mégis lenne ilyen srác( amit én kétlek, mert a lányok hatalmas igényeinek lehetetlen megfelelni, ha nem vagy magas és testes vagy izmos legalább). Én csak 165cm vagyok és alig haladom meg az 50kg-ót. Ilyen testben átok élni is amúgy. Persze ritka, aki ilyen peches. A többség legalább 175-180cm és jóval súlyosabb fiúként.

2012. aug. 23. 20:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kétlem, h létezne ilyen. A lányok mind a magas srácokra buknak, 175 cm alatt esélyed sincs sajnos.
2012. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én PVA vagyok.
2012. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ismizünk?Írj privit,puszcsi 18L 188cm/162kg
2012. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bocs, most félig megcáfolom a gondolatmeneted, mert nekem például a 165 is magas, a 180 pedig már túlságosan az. Én pl. az alacsony fiúkra bukok /nem én egyedül a világon/, és bár tényleg előny, hogyha legalább egy kicsit izmos vagy, az sem baj, ha nem. Ismerek olyan 160 alatti srácot, aki nem igazán izmos, de arányos testalkatú és egy csajozógép. Miért? Mert olyan kis közvetlen, aranyos, magabiztos és elhiszi, hogy van keresnivalója a csajoknál. Az első percben levesz a lábadról, pedig őszintén szólva még kicsit rondának is mondható, legalábbis a nagy átlag annak tartja. Mégis az előbb felsorolt tulajdonságok miatt imádják a lányok. A kisugárzás a legfontosabb, ha így állsz hozzá, persze hogy nem vagy sikeres :) Sok szerencsét, próbálj meg magabiztos lenni és ne törj le ha elsőre, másodikra xedikre nem megy a dolog. Egyszer csak szembejön a megfelelő alany, ez tapasztalat XD 16/L
2012. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
168/58 vagyok és már volt barátnőm. A személyiségeden múlik sok minden, és az, hogy pozitív legyen a kisugárzásod.
2012. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én 168 magas vagyok és 70 kiló (mondjuk inkább izom, mint háj), és sosem volt gondom a csajozással. Jó, persze így a csajoknak legalább a felénél esélyem sincs...De az alacsony lányok cukibbak szóval nekünk ennyiből jobb:D
2012. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon öreg vagyok (33) de mi az a PUA????
2012. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pick Up Artist,
2012. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Lifeishard ***** válasza:
Kedves előző, a PUA azt jelent: pick-up-artist. A közhiedelemmel és a névvel ellentétben azok a férfiak, akik nem csupán "felszedni" akarják a nőket, hanem az ismerkedés művészetét szeretnék a lehető legmagasabb szintre emelni, főként önmaguk fejlesztése révén (vonzó életstílus, magabiztosság, kitűzött célok, szociális dinamika no és persze a női lélek rejtelmeinek megismerésén keresztül).
2012. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!