Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alsogatya kikezdi a combomatm...

Alsogatya kikezdi a combomatm (hajlat) Mit csinaljak, hogy ne legyen ijen tobbet?

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit is izzadt vagyok, es ha jaekalok, hintopor nem hqsznal, bocsi a helyesirasert,telorol vtam.
2012. aug. 25. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Fecskét hordasz öcsém?
2012. aug. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hordj egy ideig pamut boxert!
2012. aug. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én teljesen áttértem a pamut boxer alsóra.

Sokat kerékpározom és motorozok és nekem is ez volt a problémám. Mióta változtattam a viselési szokásomon semmi gondom ezzel. Még egy tanács, olyat is lehet venni aminek az ülepén nincsen egyáltalán varrás. Igaz ezt csak sok keresgélés után találtam meg, de ha téged nem zavar, varrottat bár hol találsz. Az a lényeg hogy több legyen benne a pamut mint az elasztán -műszálas- anyag.

2012. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!