Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok! Ha egy lány a barátján...

Srácok! Ha egy lány a barátjának 10 hónap után ruhadarabot akar venni, az gáz? A pasik szeretnek ruhát kapni a barátnőjüktől? (szexi alsógatya szóba jöhet? ) vagy mit vegyen? (polo, gatya. Stb)

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
én fél év után vettem egy szexi alsógatyát a barátomnak, örült neki. főleg, hogy imádom ha rajta van, nagyon beindít :) szerintem még a póló is jó, ém gatyát nem mernék venni látatlanban, mert ki tudja, jól áll-e majd neki.
2009. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy vettem észre, szerencsésebb, ha mondogatod neki, mi áll jól, meg együtt vesztek ruhákat. Ha külön veszel neki ruhát, lehet, nem lesz jó a méret, vagy nem fog neki tetszeni. Én gatyavásárlásra speciel nem gondoltam, dehát midnenkinek mások a szokásai.
2009. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én kb 3 hónap után vettem Neki alsógatyát. aztán igazából csak pólókat szoktam Neki hozni. gatyát semmiképpen sem mernék. amúgy meg ha Nélküle megyek valahová, pl nyaralni akkor van hogy valami kis ruhadarabot viszek ajándékba. de általában annyira szereti azokat, hogy nagyon gyakran hordja. az alsógatyát még 1,5 éve vettem és azóta is gyakran alszik abba (mivel túl nagyot vettem csak pizsomának lett jó)

szerintem nem gáz, legalább ha felveszi akkor egy kis részed akkor is vele van és te jutsz róla eszébe. :)

2009. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tökre örülnék :D Kapnék mondjuk egy jó pólót vagy akármit a bnőmtől...
2013. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!