Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tragus piercing szúratása...

Tragus piercing szúratása mennyire fáj kb?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik. Két osztálytársamnak is van és mindkettő azt mondta, hogy rettenetesen fájt nekik. Az egyik barátnőm is csináltatott, de ő azt mondta, hogy egyeltalán nem fájt, a hang sokkal rosszabb volt, amikor átlyukadt.

2012. aug. 25. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én amennyire féltem a fájdalomtól, annyira kellemesen csalódtam. Persze, nem volt kellemes érzés, de nem mondanám, hogy fájt. :)

17/L

2012. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. aug. 25. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
A szúrás maga lehet h nem fáj, de szerintem utána valószínű, hogy fájni fog :I
2012. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a helix jobban fájt, de a tragus sokkal kellemetlenebb volt. Az volt marha rossz érzés, hogy valaki ott matat a hallójáratomnál. :P De ez lehet csak egyéni hülyeség nálam.

És persze ezt lassabban szúrják át mert vastagabb a porc, ez is kellemetlen.

Utána nem fájt, csak úgy birizgálta a fülem, olyan idegentest-érzés volt, de pár nap alatt elmúlt, megszoktam hogy ott van.

2012. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2012. aug. 26. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszoló vagyok. Csináltattam a másik fülembe is tragus piercinget. Remélem már túl vagy rajta. :)


Érdekes tapasztalat, hogy nem minden szúrás egyforma, ez például kifejezetten fáj, és most is sajog. :S


Remléem neked fájdalommentes lesz!

2012. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mult 7en csinaltattam a tragus piercingemet. a szúrás egyáltalán nem fájt mert a csávó olyan erősen nyomta össze a fülemet avval a fogó izével hogy a tűt már nem is éreztem. Amikor az ékszert rakta bele az kellemetlen volt, nomeg láttam hogy kicsit vérzett amikor tisztitotta, de fájni nem fájt. Én már aznap este tudtam rajta aludni, semmi bajom nincsen vele. :) 17/L
2013. jan. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!