Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú aki borotvál...

Van itt olyan fiú aki borotválja a mellkasát?

Figyelt kérdés
Mit szólnak hozzá az ismerősök,barátok,szülők?Vagy nem is foglalkoznak ezzel?
2009. júl. 25. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Haverom borotválja,de mondjuk őneki van is rá oka..úgy néz ki mint egy gorilla,de elég visszataszító látvány amikor nő kifelé a szőr,arról nem beszélve hogy azért csak meg is erősödik még jobban..
2009. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mellkast borotválni nem szabad!!!

Jesszusom, szerintem egy lány sem akarna egy sünihez bújni- én legalábbis tuti, hogy nem :)

Ha már szőrtelenítés, akkor gyanta! Ki lehet bírni, nyugi! Én a páromét gyantázom, és ő is túléli, pedig nagyon a lelkére veszi az ilyen "fájdalmakat" - amúgy megjegyzem, hogy nem is fáj annyira :)


Hogy mit szólnak hozzá az ismerősök? Őszintén szólva semmit :) A szülei meg észre sem veszik, bár mi már rég túlvagyunk a tinédzser korszakon, így nincs is beleszólásuk :)

2009. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nagyon szőrös vagyok ezért szoktam borotválni,de nem rendszeresen,csak néha.Gyantázva is volt már és tényleg nem olyan szörnyű.Azért kérdeztem,hogy mit szólnak hozzá,mert nekem azért beszólogatnak a haverok,persze csak viccelnek nincs b...zizás vagy ilyesmi.

2009. júl. 26. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet irigykednek, és attól tartanak, hogy te így majd jobban bejössz a lányoknak, mint ők :) Hehe! :)

Ne foglalkozz velük! (Második voltam)

2009. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bizonyára igazad van,mert eddig minden lányismerősömnek jobban tetszett csupaszon,vagy rövidre vágva.

Nem foglalkozok a haverok cikizésével,mert amíg szőrös volt addig azzal viccelődtek,mert azért tényleg nagyon szőrös vagyok.

2009. júl. 27. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!